dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.332

    Domyślnie kontener (kiosk handlowo-uslugowy) a pozwolenia

    witam
    Czy stawiając na b.wąskiej działce kontener tj kiosk handlowy trzeba zachowywać jakiekolwiek odleglosci od granic itd? Według tego co czytalem to tymczasowy obiekt budowlany i można go postawić bez pozwolenia pod warunkiem że nie bedzie stał w jednym miejscu wiecej niż 120dni. Wszystko niby jasne ale jakim cudem te wszystkie kioski (lodziarnie/kebabownie/kwiaciarnie) stoją w takich typowych gotowcach po wiele lat w jednym miejscu i nikt sie tego nie czepia? Czasami stoją nawet na chodnikach zmniejszając jego szerokość. Nikt ich nie przestawia co 120dni.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    Chcesz analizować wszystkie kioski handlowe w tym kraju czy masz konkretny problem ? Znam takie przypadki że male budki w mieście stoją po uzyskaniu pozwolenia.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dwiecegly

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    1.332

    Domyślnie

    mam konkretny problem: współwlasnosc waskiej dzialki na ktorej nie można postawic nic na fundamencie. Chce więc kontener ale wedlug prawa nie moze stać w jednym miejscu więcej niż 120dni. Pani w urzedzie stwierdzila że nie ma innej drogi. Więc ciekawi mnie jak to sie dzieje że inne stoją latami. Kobieta po prostu mnie spławiła ale muszę mieć jakieś argumenty zanim znów zadzwonię.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony