dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie kostrukcja szkieletowa/garaż

    Cześć
    postanowiłem wybudować sobie pomieszczenie gospodarcze z altaną pod jednym dachem, całość ok 40m2 na płycie fundamentowej.
    Raczej nie mam w planie ogrzewania tego pomieszczenia ale też nie wiem co kiedyś do głowy przyjdzie więc różnie to może być.
    Konstrukcja szkieletowa, od zewnątrz osb15- i co dalej, pierwotnie chciałem dać styropian bo zostało mi z domu+klej, siatka tynk ss. Później pomysł podobny ale jednak z wyeliminowaniem styropianu a dla zwiększenia przyczepności kleju użyć siatki Ledóchowskiego. Wiem, że najlepiej było by wełna+ tynk ale i zdecydowanie najdrożej. Co myślicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Zainteresuj się płytami magnezowymi, obustronnie po ścianach, w środek daj to co masz, styropian. Zrób kalkulacje kosztorys obu roziązań. W ostateczności w garażu możesz dać sufitowy punktowy system gaśniczy . Koszty raczej z łatwością poniesiesz: https://sorbex.pl/sklep/204-samoczyn...B#lg=1&slide=0

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    tobiasz86

    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Kod pocztowy
    38-481
    Posty
    290

    Domyślnie

    Ale ja już mam OSB na ścianie, średnica interes dawać kolejna płytę na zewnątrz, pomyśle o mgo we wnętrzu ale to jeszcze nie teraz. Druga sprawa że na zewnątrz chce tynk, dokładnie taki jak na elewacji domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony