dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Woda pod folia paraozolacyjną

    Witam
    Na wiosnę układałem wełnę mineralna pod dachem a na nią przyszła folia paraizolacyjna. Nie mam jeszcze w środku zamontowanej podbitki z gk wiec folia jest cały czas na wieszku. Dzisiaj patrzę a w jednym miejscu między krokwiami stoi woda która delikatnie przez malutki otworek w foli spuściłem do wiadra.
    Dlatego teraz pytanie do was - skąd ta woda i to tylko w jednym miejscu?? Czy gdzieś powstała dziura w membranie czy jakiś inny powód

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    maaszak

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-315
    Posty
    1.383

    Domyślnie

    Cytat Napisał Switala18 Zobacz post
    Witam
    Na wiosnę układałem wełnę mineralna pod dachem a na nią przyszła folia paraizolacyjna. Nie mam jeszcze w środku zamontowanej podbitki z gk wiec folia jest cały czas na wieszku. Dzisiaj patrzę a w jednym miejscu między krokwiami stoi woda która delikatnie przez malutki otworek w foli spuściłem do wiadra.
    Dlatego teraz pytanie do was - skąd ta woda i to tylko w jednym miejscu?? Czy gdzieś powstała dziura w membranie czy jakiś inny powód
    Ale ten malutki otworek został już zalepiony? Folia paroizolacyjna z otworkami traci swój sens. Musi być szczelna i mieć odpowiednie parametry.
    Jak są warstwy dachu? Jeśli jest wierzchnie krycie to przez drobną nieszczoność w membranie nie wpoinno przeniknąć zbyt wiele wody. Ile tej wody się zebrało w sumie?
    Węgle do elektrowni, NIE do domu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony