dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Ja myślę że @lcddisplay teoretyzuje a ja piszę o swoich doświadczeniach.
    Dopytywałem w kilku powiatach, województwo lubuskie. Wszędzie ta sama odpowiedź. Oni tam twierdzą, że działki rolne to rolne i muszą być wydane WZ. Czyli ogólnie wszystko po staremu, każde starostwo ma swoje zasady.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał lcddisplay Zobacz post
    Dopytywałem w kilku powiatach, województwo lubuskie. Wszędzie ta sama odpowiedź. Oni tam twierdzą, że działki rolne to rolne i muszą być wydane WZ. Czyli ogólnie wszystko po staremu, każde starostwo ma swoje zasady.
    Jedyne co jest pewne to to że każde starostwo podlega pod to samo prawo.
    Czy składałeś zgłoszenie zamiaru budowy 35m2 budynku i Ci odmówili żądając WZ-ki?
    Czy tylko pytałeś?
    Urzędnik pytany plecie co mu ślina na język przyniesie ale kiedy ma podjąć decyzję niezgodną z prawem to się zastanowi czy warto ryzykować utratę stanowiska.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Ejże, zaraz utrata stanowiska? Tak nagle? Za zamek w Stobnicy po zadymie w publikatorach, sprawa trafiła do sądu już po trzech latach. Teraz wokanda, potem biegli, później różne instancje, apelacje, spokojnie większość urzędników zdąży doczekać emerytury. Wydaje mi się, że jest jakaś różnica skali między zameczkiem ze Stobnicy a jednorodzinną chatką drobnego inwestora.
    Ale może się mylę, w końcu jestem tylko siwy a nie łysy.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Ejże, zaraz utrata stanowiska? Tak nagle? Za zamek w Stobnicy po zadymie w publikatorach, sprawa trafiła do sądu już po trzech latach. Teraz wokanda, potem biegli, później różne instancje, apelacje, spokojnie większość urzędników zdąży doczekać emerytury. Wydaje mi się, że jest jakaś różnica skali między zameczkiem ze Stobnicy a jednorodzinną chatką drobnego inwestora.
    Ale może się mylę, w końcu jestem tylko siwy a nie łysy.
    Zapominasz o powiedzeniu "Jak kraść to miliony" bo wtedy nikt Ci nic nie zrobi.
    Jak ten emeryt co batonik ukradł w sklepie bo był głodny i poszedł siedzieć na kilka miesięcy.
    U mnie w gminie pani w wydziale architektury wydała WZ na inwestycję na terenie zakazanym przez prawo i jak się sprawa "rypła" wyleciała z hukiem.
    Im niżej urzędnik siedzi na tej drabinie tym szybciej z niej spada.
    Im większy przekręt/inwestycja tym mniejsze szanse na utratę stanowiska.

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Witajcie w IV rp

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Witajcie w IV rp
    Strasznie się ograniczasz w swoim widzeniu świata.

  7. #27
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    To jest piąta wersja ustroju w której trafiło mi się żyć, więc nie trafiłeś z ograniczaniem. Premierów nie zliczę, reform także. Niebawem zacznę wierzyć w cuda. Prowadzący DG wiedzą o co chodzi.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    To jest piąta wersja ustroju w której trafiło mi się żyć, więc nie trafiłeś z ograniczaniem. Premierów nie zliczę, reform także. Niebawem zacznę wierzyć w cuda. Prowadzący DG wiedzą o co chodzi.
    Nadal się ograniczasz tylko do Polski.

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.262

    Domyślnie

    Niestety mojej działalności nie mogę prowadzić zdalnie z innego kraju. Rekreacja to inszy temat, tu ograniczeń brak. Rozsądek nakazuje unikać polskich lotnisk, przynamniej do czasu przywrócenia dwuosobowych obsad na stanowiskach KRL czyli zakończenia sporu z PAŻP.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony