dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie Feng shui dla każdego czyli Harmonizator przestrzeni Tjurina

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	delfiny.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	446939

    Witam, czy ktoś się interesuje Harmonizatorami przestrzeni Tjurina?
    Posiadam jego rysunki, znalazłem osobę bardziej wrażliwą ode mnie i ona stwierdziła, że faktycznie z jego rysunków idzie jakaś tam energia. Przeprowadziliśmy kilka naście prób i zwykłe rysunki nie promieniowały a jego tak.
    Na chwilę obezna jestem na etapie opracowania modeli 3D jego "Bulbulatora" czyli urządzenia składającego z elementów posiadających wycięcia w tak sposób by powstał generator pól torsyjnych. Jego działanie jest dokładnie takie same jak i Feng shui. Z tym, że Feng shui szuka prąd energetyczny i go kieruje w pożądany sposób organizując przestrzeń a Bulbulator Tjurina sam wytwarza i wypełnia przestrzeń życiodajną energią. Również równoważy i otwiera czakry.

    Tu jest jego strona, samo sobie poczytajcie co do czego: https://aleksandrtyurin.ru/bulbulatr/

    A to jako ciekawostka:

    http://<a href="https://www.youtube....CmRvE&t=8s</a>

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	delfiny.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	85,1 KB
ID:	446939

    Witam, czy ktoś się interesuje Harmonizatorami przestrzeni Tjurina?
    Posiadam jego rysunki, znalazłem osobę bardziej wrażliwą ode mnie i ona stwierdziła, że faktycznie z jego rysunków idzie jakaś tam energia. Przeprowadziliśmy kilka naście prób i zwykłe rysunki nie promieniowały a jego tak.
    Na chwilę obezna jestem na etapie opracowania modeli 3D jego "Bulbulatora" czyli urządzenia składającego z elementów posiadających wycięcia w tak sposób by powstał generator pól torsyjnych. Jego działanie jest dokładnie takie same jak i Feng shui. Z tym, że Feng shui szuka prąd energetyczny i go kieruje w pożądany sposób organizując przestrzeń a Bulbulator Tjurina sam wytwarza i wypełnia przestrzeń życiodajną energią. Również równoważy i otwiera czakry.

    Tu jest jego strona, samo sobie poczytajcie co do czego: https://aleksandrtyurin.ru/bulbulatr/

    A to jako ciekawostka:

    http://<a href="https://www.youtube....CmRvE&t=8s</a>
    Przecież okrzyczano Cie kłamcą i udowodniono ,że kradniesz czyjeś wypowiedzi by się dowartościowywać. Temat i powinieneś to zrozumieć.

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_2020-08-07_13-09-44.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	43,8 KB
ID:	446944

    UFF, wydrukowałem rysunki i nie mogę na nie patrzeć, oczy zaczynają boleć. Słuchając lekcje gościa, nauczyłem dzieci widzieć oczami drugiego człowieka, czyli jedno dziecko, przykłada swój łeb do tyłu głowy kolegi i patrzy jego oczami, na razie ćwiczymy kolory czyli pomarańczowy, zielony i misiek. Wszytko się udało za pierwszym razem. Kto ma dwójkę dzieci może sprawdzić. Dzieci łapią to od razu. Dorośli niestety nie , ja nic nie widzę i strasznie zazdroszczę dzieciom

    p.s: wystarczy potrzymać rękę nad rysunkiem i czuć ciepło. Nawet na monitorze i telefonie to działa również
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 07-08-2020 o 15:06

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_2020-08-07_13-09-44.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	43,8 KB
ID:	446944

    UFF, wydrukowałem rysunki i nie mogę na nie patrzeć, oczy zaczynają boleć. Słuchając lekcje gościa, nauczyłem dzieci widzieć oczami drugiego człowieka, czyli jedno dziecko, przykłada swój łeb do tyłu głowy kolegi i parzy jego oczami,
    A czy oczy po wyparzeniu są jeszcze zdatne do użytku ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kon.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	93,5 KB
ID:	446948

    Ogo, jakiś pasożyt energetyczny w żonie się obudził czuje się zagrożony, żona kazała mi wynosić się z domu razem rysunkami. Najśmieszniejsze jest to, że niema żadnych argumentów i twierdzi, że nawet w niewinnych kwiatkach są przesłania pogańskie Nareszcie znalazłem sposób na to dziadostwo co siedzi w żonie, przeróżne cewki ani piramida czy naładowana woda nie mogli go wystraszyć a zwykłe rysunki tak. Oj czuję że będzie się działo

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Zapewne już niebawem, nastąpi "ładowanie wody" przez "golyja"(pkorol) za pośrednictwem internetu ... grzeje Was to ?

    ps - ostatnie "grafiki" przedstawione przez "golyja"(pkorol), obrazują torsje działa orgonowego ... jest się czego bać
    unde venis et quo tendis

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podglad modeli.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	446972

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_2020-08-08_20-43-54.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	35,3 KB
ID:	446973

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podglad modeli.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	9,1 KB
ID:	446972

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	photo_2020-08-08_20-43-54.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	35,3 KB
ID:	446973
    piękne "to" ... a do czego służy ? ... i gdzie "to wtyknąć" ?
    ... "końcówki miksera" do ubijania białka ?
    unde venis et quo tendis

  9. #9
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mecze.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	84,9 KB
ID:	447007
    Jeżeli żądza wiedzy w ciebie nie wygasła, to poczytaj o fngshui i się dowiedz co i gdzie ubija się

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    ...
    Jeżeli żądza wiedzy w ciebie nie wygasła, to poczytaj o fngshui i się dowiedz co i gdzie ubija się
    Moją "żądzę wiedzy" (na ten temat) zaspakajasz swymi tutaj postami
    unde venis et quo tendis

  11. #11
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Znalazłem ciekawy eksperyment który potwierdza działanie Bulbuljatora. Na zdjęciu słoik do którego nalano wodę i rozpuszczono kilka kropel atramentu. Po dwóch godzinach atrament zrobił "fikołka". Słoik stał na jednym z elementów Bulbuljatora.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	dadonov.jpg
Wyświetleń:	27
Rozmiar:	34,6 KB
ID:	447134
    Ostatnio edytowane przez pkorol ; 13-08-2020 o 16:54

  12. #12
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zamówiłem koszulki z rysunkami Tjurina. Już sama myśl że będę je miał mnie grzeje i uzdrawia
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a1.jpg
Wyświetleń:	19
Rozmiar:	59,2 KB
ID:	447322
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	a2.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	60,4 KB
ID:	447323

  13. #13
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Koszulki dotarły, prawdziwy luksus je nosić. Teraz rozumiem co to znaczy, że jesteś bogiem

  14. #14
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Zrobiłem "Reaktor Niskotemperaturowej Plazmy" na razie piję tą wodę drugi dzień, żadnych powalających z nóg wyników nie odnotowałem.
    Tak wygląda działający reaktor plazmy (po lewej) zrobiony przez mojego 6-letnego syna wodę z jego reaktora właśnie pije. Woda ma potencjał energetyczny 100k bovilej. Zwykła woda z kranu ma 4 bovili. Moje ciało ma 30k bovili. Mieliśmy kontakt z kovidovcami przez cały czas ich choroby, oprócz lekkiego kataru i bólu gardła żadnych innych szkód nie odnotowaliśmy. Zawdzięczam to oczywiście cewkom Mishina i rysunkom Tjurina bo wodę dopiera zaczynamy pić.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	reaktor klemensa.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	449685

  15. #15
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    Zrobiłem "Reaktor Niskotemperaturowej Plazmy" na razie piję tą wodę drugi dzień, żadnych powalających z nóg wyników nie odnotowałem.
    Tak wygląda działający reaktor plazmy (po lewej) zrobiony przez mojego 6-letnego syna wodę z jego reaktora właśnie pije. Woda ma potencjał energetyczny 100k bovilej. Zwykła woda z kranu ma 4 bovili. Moje ciało ma 30k bovili. Mieliśmy kontakt z kovidovcami przez cały czas ich choroby, oprócz lekkiego kataru i bólu gardła żadnych innych szkód nie odnotowaliśmy. Zawdzięczam to oczywiście cewkom Mishina i rysunkom Tjurina bo wodę dopiera zaczynamy pić.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	reaktor klemensa.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	449685
    Mamy tu na FM wielu oszustów .Przecież kradnąc czyjąś wiedzę (udowodniono ci to ) znowu w tym topiku oszukujesz ? Jak się ma twoja cewka ?

  16. #16
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    potencjał energetyczny mojego ciała na dziś dzień 32 bovili! znalazłem sposób aktywować plazmę, teraz wynosi 3 miliony bowilej. Mam zdjęcie które zostało powiązane z moim reaktorem, czyli wystarczy go wydrukować absolutnie za darmo i sprawdzić moc wody plazmowej. Zdjęcie będzie ładowało wszystko co się znajdzie w zasięgu. W tym wątku go znajdziecie, zdrowia życzę wszystkim pozytywnie zakręconym https://t.me/zastakanvody

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony