dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Wizualizacje projektowe dla podłóg

    Niejedna osoba budując dom lub remontując jakąkolwiek inną przestrzeń dobrze wie, że zajmuje to dużo czasu i niejednokrotnie pieniędzy. Często zmaterializowany projekt odbiega od naszych wcześniejszych wyobrażeń. Pamiętam czasy, jak na podstawie wzoru z katalogu trzeba było wybrać wykończenie większości wnętrz. O ile wybór był udany i kończyło się to po prostu wizytą od salonu do salonu i stratą czasu, to przy złym wyborze oglądaliśmy nasze dzieło przez wiele lat. Teraz robię to zupełnie inaczej, pewnie jak wielu w temacie. I tak oto przyszło ciekawe rozwiązanie związane z wizualizacją. Ok wizualizację są, ale jak już przyszedł temat podłóg było trochę gorzej, a na pewno nie w dobrej rozdzielczości. Często przecież są to meble, w szczególności te kuchenne. Jednak, kto pyta nie błądzi i tak w wynikach wyszukiwania pojawiła się platforma floori. Prostota, wizualizacje podłóg bardzo dobrej jakości (choć od tego nie jestem specjalistą), do tego wiele cennych i profesjonalnych wskazówek. Do zobrazowania wystarczył telefon i na szybko zrobione zdjęcie mojej łazienki. Możliwe i wybrane przeze mnie propozycje posadzki były dostępne od razu. Teraz wiem, że profesjonalnego wyboru mogę dokonać bez wychodzenia z domu, oszczędzając sobie przy tym wiele niepotrzebnych stresów i skupić się raczej na właściwym montażu. Dodatkowo jest wybór wielu producentów i to wszystko w jednym miejscu. Możecie sprawdzić http://floori.pl
    Ostatnio edytowane przez Interior ; 07-08-2020 o 11:36

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony