dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wysoka opłata za wodę

    Witam.
    Chciałbym prosić radę czy sposób w jaki spółdzielnia mieszkaniowa nalicza mi wodę jest prawidłowy ponieważ średnio się w tym orientuje, a dostałem już drugą niedopłatę w tym roku za wodę...
    No więc za okres 6 miesięcy zużyłem wody zimnej: 30223 m3. Wody ciepłej: 28942 m3
    Stawka za wodę to 9,85zl za m3 , a za podgrzanie wody 13zl. Administracja naliczyła mi 958zl z groszami, ale zastanawiam się w jaki sposób ponieważ mnożąc zimną wodę w stawce 9,85zl i mnożąc ciepłą wodę w stawce 13zl to wychodzi mi o wiele mniejsza kwota... Możecie mi doradzić czy się mylę?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.282
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcnn Zobacz post
    Witam.
    Chciałbym prosić radę czy sposób w jaki spółdzielnia mieszkaniowa nalicza mi wodę jest prawidłowy ponieważ średnio się w tym orientuje, a dostałem już drugą niedopłatę w tym roku za wodę...
    No więc za okres 6 miesięcy zużyłem wody zimnej: 30223 m3. Wody ciepłej: 28942 m3
    Stawka za wodę to 9,85zl za m3 , a za podgrzanie wody 13zl. Administracja naliczyła mi 958zl z groszami, ale zastanawiam się w jaki sposób ponieważ mnożąc zimną wodę w stawce 9,85zl i mnożąc ciepłą wodę w stawce 13zl to wychodzi mi o wiele mniejsza kwota... Możecie mi doradzić czy się mylę?
    Nie zapomniałeś o przecinkach?
    Za wodę ciepłą płacisz OPRÓCZ stawki za wodę i ścieki dodatkowo 13zł za jej podgrzanie (co jest tanio).

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar qbek17
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    6.088

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Za wodę ciepłą płacisz OPRÓCZ stawki za wodę i ścieki dodatkowo 13zł za jej podgrzanie (co jest tanio).
    Dokładnie.
    Czyli woda zimna i ścieki kosztują Cię 9,85 PLN/m3, a woda ciepła 22,85 PLN/m3.
    Jak to przemnożysz to wyjdzie dokładnie tyle ile Ci naliczyli.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony