dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie sufit z płyt betonowych

    Witam,
    To mój pierwszy post, ale niestety po przeszukaniu forum nie znalazłam nic podobnego. Mianowicie, chciałabym w moim mieszkaniu uzyskać efekt ładnych płyt betonowych na suficie. Czy mogę prosić o rady, co zrobić z takim sufitem jak na zdjęciach? Oczywiście oczyścić, ale co do tego? Czym wypełnić szczeliny, ubytki, coś nałożyć, zaimpregnować aby uzyskać jak najbardziej "schludny" efekt? Proszę o jakiekolwiek rady, bo nie mam pomysłu jak się za to zabrać.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufi1.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	5,7 KB
ID:	447271   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	sufi2.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	5,8 KB
ID:	447272  

  2. #2
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Te szczeliny wyglądają rzeczywiście nieestetycznie i na zdjęciach wygląda jakby były różnice w poziomie płyt. Można kombinować z klejem cementowym, którego normalnie używa się do klejenia płyt betonowych, ale efekt końcowy może nadal nie być zadowalający. Może lepiej uzyskać efekt betonu na suficie za pomocą struktury dekoracyjnej?
    http://beton-magnat.pl/efekt-betonu-suficie-inspiracje/

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony