dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie Salon z sypialnią L- prośba o pomoc

    Dzień dobry, proszę o pomoc w aranżacji pokoju w kawalerce. Będę mieszkał sam, potrzebuję miejsca do spania,szafy, miejsca na TV, jakieś pułki na książki? To będzie moje pierwsze m, i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać Dziękuje za pomysły/ wizualizacje.



    [img]https://images91.fotosik.pl/411/a57c43411a393fb0.jpg
    [/img]
    Ostatnio edytowane przez gr3g ; 26-08-2020 o 09:29 Powód: FOTO

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ścianka telewizyjna tego typu:

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Bardzo dobry projekt Elfir. Proszę pamiętać, że przy aranżacji kawalerki, poza funkcjonalnym rozstawieniem wyposażenia, ważną rolę grają kolory. Jasne meble i kolorystyka ścian rozświetlą przestrzeń i powiększą ją optycznie. Dzięki takiemu zabiegowi nawet małe mieszkanko wyda się przestronne i lekkie.

  5. #5

    Domyślnie

    Czasu sporo minęło, ale teraz już zbliża sie przeprowadzka i chciałem się was zapytać co o tym myślicie. Ścianek niestety póki co przesuwać nie mogę. Głównie chodzi mi o pomysły na salon. Na prawej ściance, TV plus ewentualna meblościanka tego typu:




  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    co będzie w przeszklonych witrynkach i na półeczkach? Durnostojki ze sklepu za 5 zł czy masz rzeczywiście pomysł na zagospodarowanie?

    Jedna szafa starczy ci na ubrania, kurtki, buty, odkurzacz?
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 13-03-2021 o 15:22

  7. #7

    Domyślnie

    Część rzeczy chcę trzymać w tej meblościance, część w łóżku+ plus ewentualna komoda przy ściance między kuchnią a balkonem. Co do przeszklonych witrynek to może jakieś kieliszki itp, ale to tylko luźny pomysł jaki i przykład meblościanki. Pewnie masz rację, nie koniecznie będzie co pokazywać Dodatkowo w kuchni będzie sporo szafek i wolna piwnica, którą również zamierzam wykorzystywać. Poniżej jakaś luźna wizualizacja jaką sobie wymyśliłem, do tego może meblościanka.



    Ostatnio edytowane przez gr3g ; 17-03-2021 o 08:17

  8. #8

    Domyślnie

    Też jestem zdania, że lepiej mieć więcej szafek niż mniej, brałeś po uwagę zabudowę całej ściany z TV? Możesz zyskać dwie szafy na wysokość ścian + zabudowę nad łóżkiem + zabudowę nad i pod TV. W załączeniu wizualizacje. Można fajnie ukryć szafy i półki.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2021_2.jpg
Wyświetleń:	12
Rozmiar:	16,5 KB
ID:	454100   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	17.03.2021.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	21,2 KB
ID:	454101  
    Ostatnio edytowane przez WiosennaRosa ; 17-03-2021 o 11:14

  9. #9
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ta meblościanka to stylistycznie lata 90-te.

  10. #10

    Domyślnie

    NIe jestem przekonany do zabudowy całej ściany, bardziej chodziło mi u coś takiego:



    Nie wiem jak jeszcze praktycznie mógłbym zagospodarować do pomieszczenie?

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony