dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1

    Domyślnie Aranżacja sypialni

    Cześć.Właśnie zabieram sie za zaaranżowaniem mojej sypialni. Sypialnia ma wymiary 255x 340 cm. Na zdjęciu rozrysowana. Chciałabym mieć łóżko 140x200cm, lecz mam zagwozdkę z jego ulokowaniem. Gdy dam łóżko zaglowkiem na scianie 340 cm to mam male przejscie do balkonu, i dlatego myslalam by postawic jej zaglowkiem przy oknie. Cala ta sciana 255 cm jest z oknami i drzwiami balkonowymi. Problem polega tez na tym, ze za zaglowkiem mialabym grzejnik, ktory w zimie sie przydaje. Co byscie poradzili ?



    Ostatnio edytowane przez daark7 ; 30-08-2020 o 15:31

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Będziesz aktywnie korzystał z balkonu w sypialni - w sensie codziennego wychodzenia?

  3. #3

    Domyślnie

    Tak, balkon jest dla mnie ważnym miejscem, i korzystam z niego codziennie.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    to zamień salon z sypialnią

  5. #5

    Domyślnie

    to nie wchodzi w grę. Salon mam przechodni. I salon jest fajnie ustawny pod względem stołu i sofy itp. A sypialnia jest ostatnim pokojem i nieprzechodnim, więc sypialnią musi zostać. Nie wyobrażam sobie, żeby goście przechodzili przez sypialnię do salonu

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    możesz pomyśleć o zmianie wejścia do pokoju, żeby ułatwić dostep do balkonu.

  7. #7

    Domyślnie

    Niestety wejscie do pokoju juz bylo bardzo przemyslana kwestia aby w salonie stanela sofa i stol gdyz to niewielkie mieszkanie. Dlatego nie ma juz mozliwosci zmiany wejscia. Co do sypialni myslalam jeszcze nad rozwiazaniem by lozko stanelo wzdluz sciany 340 cm tylem do okna. Ale czy to dobry pomysl ?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Najlepszy pomysł to taki, w którym do łóżka jest dostęp z dwóch stron, bo wówczas w nocy, jak się zachce do toalety to nie trzeba przechodzić przez śpiąca osobę.

  9. #9

    Domyślnie

    W tym przypadku by tak nie bylo, bo mozna zejsc z lozka od strony nog nawet gdyby lozko stalo przy scianie a wokol lozka tez musi sie fajnie przechodzic zeby przejsc przez pokoj. Niestety z balkonu nie zrezygnuje bo to moje miejsce rekaksu.

  10. #10

    Domyślnie

    A wymiar 120 lozka pomoglby cos w zaaranzowaniu pokoju ?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jak to ma być łózko dla 2 osób to przecież 140 cm jest mało.
    Nie masz za bardzo możliwości manewru w takim wnętrzu.

    Co innego, gdyby to był generalny remont.

    Wówczas można zrobić wejście do sypialni z salonu, po obu stronach łóżka, tak tu, zamykany suwanymi drzwiami:






    Jest i wygodne wyjście z łóżka i bezproblemowy dostęp do balkonu

  12. #12

    Domyślnie

    Niestety saln prxylega do sciany z drzwiami wejsciowymi do sypialni.

  13. #13
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    W takim wnętrzu jedno rozwiązanie wyklucza drugie. Trzeba się pogodzić z kompromisem. Albo łóżko będzie stało przy ścianie, albo będzie węższe przejście do balkonu. Można jeszcze myśleć o rozwiązaniach nietypowych (łóżko o długości 190cm jeśli wzrost lokatorów na to pozwala).

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony