dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Plyta ceramiczna - problem

    Witam
    Problem z płytą ceramiczną, chyba problem bo jestem jej użytkownikiem od niedawna ale podejrzewam, że takie coś nie powinno mieć miejsca.
    Chodzi o przebarwienia, plamy- zwal jak zwał, konkretnie odnosi się wrażenie, tak jakby z płyty schodziła farba, dokładnie chodzi o miejsca w których naczynie, konkretnie patelnia stykała się z płytą.
    Myślałem, że to może coś kapnęło i takie plamy, że może tłuszcz bo była od spodu brudna ale nic z tego. Ani nie mokra ani nie brudna- dopiero co zakupiona patelnia, co prawda MINIMALNIE jest niestabilna a muszę przy mieszaniu ją lekko poruszać ale nie do tego stopnia żeby porysowaĺa zwłaszcza, że ślady są dokĺadnie po okręgu czyli zaznaczonym polu grzewczym. Nie wiem, może przez to że aluminiowa?
    Próbowałem czyścić jakimś mr.magic ale nic z tego a po wczorajszym użyciu popołudniu mam wrażenie, że to się robi za każdym razem większe.
    Nie mam pojęcia od czego to zwłaszcza, że jak pisałem taką kuchnię z płytą mam pierwszy raz.
    Jakieś pomysły?

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał Coffey Zobacz post
    Jakieś pomysły?
    Tak zrób zdjęcie i zobaczymy jak to wygląda.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony