dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 8
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 147
  1. #121
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Nie musisz mi tłumaczyć ja wiem , że tobie płacą za prezentowanie ekoterorystów w korzystnym świetle.

    I co z tego , że Polacy sprowadzają?
    Jakoś ekooszołomy/ekoterorysty nie protestują.
    Ale jak już Polacy robią przekop Mierzeji Wiślanej to już cała banda ekoterorystów się zbiega i protestuje.
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 03-10-2020 o 20:38

  2. #122
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Wiesz chyba co to pożyteczny idiota zwany lobbysta ? to ja ci odpowiem to jest człowiek który swoją matkę sprzeda za dolary czy tm inne ruble jemu to lata kole pióra byle kasa , najwięcej tego tałajstwa w europarlamencie a zwłaszcza w parti ludowej .

  3. #123
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Nie musisz mi tłumaczyć ja wiem , że tobie płacą za prezentowanie ekoterorystów w korzystnym świetle.

    I co z tego , że Polacy sprowadzają?
    Jakoś ekooszołomy/ekoterorysty nie protestują.
    Ale jak już Polacy robią przekop Mierzeji Wiślanej to już cała banda ekoterorystów się zbiega i protestuje.
    To z tego, że Polacy zaśmiecają i zatruwaj ą Polskę.
    Nie Polacy robią przekop Mierzeji a określone lobby polityczne dla własnych celów. politycznych a nie gospodarczych.
    Wiesz ile mi "płacą za prezentowanie ekoterorystów w korzystnym świetle" ?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  4. #124
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    No jak ekooszołomy nie protestują .
    Dużo skoro ci się to opłaca.

  5. #125
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    A konkretni to "ile" ?
    Musze sprawdzić na koncie czy dobrze przzelali.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #126
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Nożesz jeszcze próbuj wmówić komuś że ekolodzy działają ot tak sobie dla idei a jebnę o glebę Wisłę zasrano ich nie ma a ślimak zablokował budowę obwodnicy , daj że spokój i lepiej zostaw ten komputer w spokoju bo czytać tych bzdur nie idzie .

  7. #127
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Nożesz jeszcze próbuj wmówić komuś że ekolodzy działają ot tak sobie dla idei a jebnę o glebę Wisłę zasrano ich nie ma a ślimak zablokował budowę obwodnicy , daj że spokój i lepiej zostaw ten komputer w spokoju bo czytać tych bzdur nie idzie .
    Szkoda gleby.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  8. #128
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Zabłysnąłeś jak szambo w Wiśle.

  9. #129
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar RobertJG
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-566
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    W Krakowie odbyły się niedawno protesty Polskich firm przeciwko antysmogowym złodziejom wspierającym zagraniczne firmy w związku z tym antysmogowi złodzieje zaczęli wypisywać wszędzie w internecie, że zaatakowało ich lobby węglowe.

    https://m.facebook.com/story.php?sto...36858419807902
    Czy możesz napisać, którzy to są to "antysmogowi złodzieje" ?
    Od ponad 20 lat pracuję u producentów materiałów budowlanych (okna, papy, systemy kominowe, technika zamocowań, chemia techniczna i budowlana). Nowoczesne rozwiązania w budownictwie to moje hobby.

  10. #130
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.276

    Domyślnie

    Bliżej niezidentyfikowany wróg który dybie na Polaków, polską ziemię i powietrze. Ten sam wróg który rozpyla chemitrails z samolotów. Oczywiście zwolennicy czy wyznawcy nigdy samolotu na trzeźwo z bliska nie widzieli .

  11. #131
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał RobertJG Zobacz post
    Czy możesz napisać, którzy to są to "antysmogowi złodzieje" ?
    PAS , KAS i inne ekooszołomowe, zielone ,ekoterorysty ....

  12. #132
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Ale to forum jest przeogromne, 95% postów tu pisanych pewnie nie czytam.
    Jak ja się cieszę, że przypadkiem trafiłem na ten wątek.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  13. #133
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Są ale w śladowych ilościach.
    https://www.youtube.com/watch?v=RtI6THuL_2E

    Jak to kto płaci PO,czajkowski, niumcy, koncerny zagraniczne,bruksela.

    No jak to co gówno się leje to trzeba nagłośnić chociaż czajkowskiemu i tak nic nie zrobią a powinni go i cały ratusz w$%^ać na zbity łeb.

    Ekoterrorysty się czepili mierzeji wiślanej ale szamba co wybiło w warszawie już jakoś dziwny trafem nie wiec wiadomo o co chodzi o hajs. Za mierzeje im zapłaci a za czajkę już nie.
    https://www.greenpeace.org/poland/ak...e-tylko-wisle/

    Jeśli o czym nie słyszałeś to znaczy że nie istnieje, nie miało miejsca?.
    Wrzucasz kolejne linki że ci czy tamci nie protestują, byłeś, widziałeś, przewertowałeś wzmianki prasowe na ten temat?.

    Zakłamujesz rzeczywistość potokiem słów, bez konkretnych dowodów na poparcie tezy.

    Poza tym temat dotyczy innej sprawy, a Ty z uporem maniaka męczysz z tymi ściekami.

  14. #134
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Pitrekkk
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    337

    Domyślnie

    Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Ale dlaczego ma być zakaz ekologicznego, naturalnego , odnawialnego drewna?

    I co jest nie tak z tym węglem.
    Ciężar dowodu leży po stronie twierdzącego, wiec proszę o jakieś dane z wiarygodnych źródeł potwierdzających ekologiczność drewna(jakiś współczynnik emisji dla różnego rodzaju paliw używanych w gospodarstwie domowym, tak aby można było zestawić ze sobą dane liczbowe).

  15. #135

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitrekkk Zobacz post
    Ciężar dowodu leży po stronie twierdzącego, ...
    Ooo co do niego to bardzo dobre pytanie jest – na co krótką odpowiedzią tu jest to, że : 70% syfu z drewna i biopaliwa jest a tylko 30% syfu z węgla jest.
    Teraz jak sobie porównasz kaloryczność węgla i drewna oraz biopaliwa, to matematyki rachunkiem prostym wyjdzie ci, że z drewna i biopaliwa ok.140% syfu masz a z węgla dalej tylko 30% jest, więc co ci tu jeszcze więcej trza – no chyba że dla ciecie 2 X 2 może się = 5 albo ile ci pasuje albo ile ci trza.

  16. #136

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Bliżej niezidentyfikowany wróg który dybie na Polaków, polską ziemię i powietrze. Ten sam wróg który rozpyla chemitrails z samolotów. Oczywiście zwolennicy czy wyznawcy nigdy samolotu na trzeźwo z bliska nie widzieli .
    No to teraz już wiesz czemu wtajemniczeni nawet w ogrodzonej działce swej w maskach latają i dlaczego takiego nie uświadczysz w masce bez maską zakrytego nosa.

  17. #137
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Cytat Napisał samsu Zobacz post
    Ooo co do niego to bardzo dobre pytanie jest – na co krótką odpowiedzią tu jest to, że : 70% syfu z drewna i biopaliwa jest a tylko 30% syfu z węgla jest.
    Podaj źródło tych rewelacyjnych informacji 70% i 30% .
    Wiesz co emituje spalanie węgla i spalanie drewna, biomasy.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  18. #138

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Podaj źródło tych rewelacyjnych informacji 70% i 30% .
    Wiesz co emituje spalanie węgla i spalanie drewna, biomasy.
    No ja pitolę, że : OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... , która ma : Posty 6.843 – nie wie o tym, że węgiel 30% a drewno i biopaliwo 70 % tego gazu ma.
    Jako że, z : „OLIMP FORUM - oświecona góra” - do czynienia ma – tłumaczę Ci w odniesieniu do tego o którym nadmieniłem wyżej – co to jest gaz : u niego to jest dym, więc jaką różnicę widzisz Ty w dymie z węgla czy z drewna i biopaliwa – co.
    Rachunek dalej jest tu ten sam 30% do 140% syfu i nie wymyślaj mi tu, że w dymie z węgla to wszystko może być, bo jeśli chodzi o mnie, to ja wolę z 30% trucizną do czynienia mieć niż z podobną ale 140%.
    Jeszcze pod rozwagę, to weź – ile i co to jest - 30% rozcieńczone w 1 m3 powietrza a 140% syfu rozcieńczone w takiej samej ilości powietrza czyli w 1 m3.

  19. #139
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    O jakim "syfie" piszesz i myślisz?
    O gazie zwanym przez Ciebie dymem?
    Co w tym dymie jest?

    Wiesz, że w "dymie" ze spalania drewna i ze spalania węgla są różne "substancje".
    Różne gatunki węgla dają inne trujące substancje w różnych stężeniach.
    Różne sposoby spalania dają różne stężenia szkodliwych substancji.

    Spalanie drewna nie jest ekologiczne.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  20. #140

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    O gazie zwanym przez Ciebie dymem?
    Co w tym dymie jest?
    Różne gatunki węgla dają inne trujące substancje w różnych stężeniach.
    Różne sposoby spalania dają różne stężenia szkodliwych substancji.
    Spalanie drewna nie jest ekologiczne.
    Sorki – wiesz – ale wciągnąłem Cię w moje sidła, bo tak składa się, że czysto można spalić węgiel i drewno oraz biopaliwo a przy czystym spaleniu nie ma czegoś takiego jak syf czyli dym – z tego względu, że produktem czystego spalania jest CO2 i para wodna czyli H2O.
    Nie spalony gaz – to jest dym.
    W dymie – co – dym to trucizna jest i co za różnica w tym jaki trucizna ma skład – natomiast w truciźnie stężenie trujących składników ogromne znaczenie ma – stąd stosunek 30% do 140%.
    O jakich różnych gatunkach węgla prawisz – teraz każdy węgiel jest certyfikowany przez czyste powietrze i patrona programu tego.
    No przecież to znasz : https://forum.muratordom.pl/showthre...wanie-za-darmo

    W tym właśnie jest rzecz, że czyste spalanie w głównej mierze jest uzależnione od podejścia do tego i sposobu spalania a nie od technologii.
    Wszystko co nie ekologicznie spalane jest – nie jest ekologiczne czy to olej napędowy czy gaz ziemny – czy benzyna.
    Wszystko swoją cenę ma i pożywienie nasze też ekologiczne nie jest.

    Właściwie co to ekologia jest, bo w zestawieniach przytaczanych na forach, to przede wszystkim – to my ludzie nie jesteśmy ekologiczni – nie jako to ekologia ma służyć nam ale nie my ekologii, bo jak my mamy służyć czemuś w czym tylko i wyłącznie chodzi o szmal, który można wydrzeć z ludzi czyli z nas.

Strona 7 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony