dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1
  1. #1

    Domyślnie Rura gazowa w nowym mieszkaniu

    Witam,
    Zostałem niemiło zaskoczony, gdy wszedłem do jednego z mieszkań na nowo budowanym osiedlu, na którym również kupuję mieszkanie.
    W załączeniu wysyłam zdjęcie z jednego z sąsiednich budynków, mój jeszcze jest w budowie. Prowadzona jest tak instalacja gazowa do łazienki do pieca - przez praktycznie połowę salonu. Deweloper twierdzi, że jest to zgodne z projektem i nic z tym nie zrobi, nie może inaczej tego poprowadzić (nawet w sypialni nie, bo ponoć nie można rur gazowych tamtędy prowadzić. Po elewacji nie można tego zrobić, bo obok jest bliźniacze mieszkanie i obie łazienki występują w środku budynku.

    W związku z powyższym potrzebuję drugiej opinii, póki budynek z moim mieszkaniem jest budowany. Czy jest szansa, że można w inny sposób poprowadzić rury? Zadowoliłbym się już nawet poprowadzeniem tego w sypialni zamiast w salonie. Jak rozumiem są to rury stalowe i gwintowane (nie spawane) więc to w ogóle można tak po salonie poprowadzić? A jeśli wymieniliby na rury miedziane to można byłoby w sypialni?

    Z góry dziękuję za rady
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	123asd.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	447804  

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony