dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Zalanie hydrauliczne domu szkieletowego .

    Proszę o pomoc. W tym roku odebraliśmy nasz wymarzony dom szkieletowy. Niestety nieszczęście. W nocy pękł wężyk od bateri w kuchni. Kuchnia otwarta na salon. Nim wstałem wody było ok 1cm na panelach. Nie wiem jak długo się lało ale woda nie doszła do drzwi pokojowych więc nie za długo. Do rzeczy. Panele zerwane, osuszacz chodził trzy dni. Regipsy suche osb tez i wełna. Wiem to bo przy posadzce powycinałem dziury. I tu moj problem . Przez te dziuru cieńkim patyczkiem dotykam do chydziaka.nie ma tam wody ale jak owijam patyczek z szarym ręcznikiem po chwili robi się lekko wilgotny ale nie mokry. Jest to tylko na ścianie wewnętrznej. Od zewnętrznej też tak było ale wyschło. Czy ta wilgoć sama odparuje??? Posadzka ma takie warstwy: na chudziaku styropian 2x5cm potem folia potem posadzka a na niej była folia pod panele. Acha i od ścian widać że woda doszła ok 1m bo jest plama. Czy pod posadzką mogło nalać się więcej. Proszę jak ktoś się zna żeby mi pomógł bo niewiem co robić.
    Ostatnio edytowane przez Piotrlagiewka ; 06-09-2020 o 17:29

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarcinMops

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    64

    Domyślnie

    Jeśli woda stała na panelach to na pewno jest pod podłogą. Należało by u Pana wykonać osuszanie pod posadzkowe aby wyciągnąć wilgoć z warstwy izolacji

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony