dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Odrolnienie drogi dojazdowej

    Witam, jestem nowy na forum i mam pewnien problem związany z moją działką. Jestem właścicielem dzialki rolno budowlanej do ktorej prowadza dwie dzialki na ktorych mam sluzebność przejazdu i medii tworzace droge wewnetrzna. Jestem przed staraniem się o pozwolenie na budowę. W starostwie powiatowym powiedziano mi ze musze odrolnic te dwie dzialki dojazdowe( jest to nie maly koszt gdyz czesc tych dzialek to klasa ziemi RIIIb) . Rozmawialem z wlascicielem tych dzialek i mie jest on zainteresowany ich odrolnieniem. Moje pytanie brzmi czy starostwo moze odmowic pozwolenia na budowe bez odrolnienia tych dzialek, ktorych nie jestem wlascicielem i czy wlasciciel moze nie zgodzic sie na ich odrolnienie i wylaczenie z produkcji rolnej?

  2. #2
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Nowa123

    Zarejestrowany
    May 2021
    Skąd
    Lewin Brzeski
    Kod pocztowy
    49-340
    Posty
    38

    Domyślnie

    Cytat Napisał daros626 Zobacz post
    Witam, jestem nowy na forum i mam pewnien problem związany z moją działką. Jestem właścicielem dzialki rolno budowlanej do ktorej prowadza dwie dzialki na ktorych mam sluzebność przejazdu i medii tworzace droge wewnetrzna. Jestem przed staraniem się o pozwolenie na budowę. W starostwie powiatowym powiedziano mi ze musze odrolnic te dwie dzialki dojazdowe( jest to nie maly koszt gdyz czesc tych dzialek to klasa ziemi RIIIb) . Rozmawialem z wlascicielem tych dzialek i mie jest on zainteresowany ich odrolnieniem. Moje pytanie brzmi czy starostwo moze odmowic pozwolenia na budowe bez odrolnienia tych dzialek, ktorych nie jestem wlascicielem i czy wlasciciel moze nie zgodzic sie na ich odrolnienie i wylaczenie z produkcji rolnej?
    Jak rozwiązałeś problem? Mam podobną sytuację

  3. #3
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ruhh

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    56

    Domyślnie

    Ja również jestem na tym etapie. Nikt w starostwie nie mówił o odrolnieniu działek na których mam służebność, tylko tam gdzie ma być postawiony dom. Nastraszyliście mnie, jutro tam dzwonię !


    Edit. a jak to u Was wygląda w mpzp ?
    Ostatnio edytowane przez ruhh ; 17-05-2021 o 18:58

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    ruhh

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Śląsk
    Kod pocztowy
    42-600
    Posty
    56

    Domyślnie

    dzwoniłem do siebie, niczego takiego nie wymagaja

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony