dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie Mydło Vermeister W.oil

    Chcę kupić. mam parkiet olejowany W oil i kiedyś w pakiecie kupiłam ich mydło. I okazało się że jest to jedyne mydło do mycia parkietu, na które mój pies nie ma uczulenia. A próbowałam różne. W efekcie muszę gdzieś kupić to W.oil.
    Nie mają sklepu. Dystrybutora szukałam już kiedyś przez firmę ale to był dramat. Nie wiem, po co człowiek się reklamował, że jest dystrybutorem skoro nie chciał nic sprzedać. Może ktoś z parkieciarzy używa W.oli i ma dostep do mydła?????
    W necie znalazłam firmę z Krakowa, ale na ich stronie jest inne opakowanie, niż ja mam. Poza tym to, co ja mam wlewa się do wody i myje a to z Krakowa mam nanosić na padzie czy szmatce. To nie jest to! A na stronie producenta nie mogę sprawdzić, bo nie widzę obrazka.
    Ktoś-coś????
    Ostatnio edytowane przez EZS ; 12-09-2020 o 23:11

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    i gdzie są wszyscy spece od parkietu???

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony