dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie antresola ze skosem - prosba o pomysl:)

    Cześć, troche was tu ostatnio spamuje ale jestem musze, najchetniej wziąłbym architekta wnetrz ale wcale nie jestem przekonany, ze dobrze trafie bo to tez ludzie i jeden ma pomysly dobre inny nie Na forum jest was wiecej wiec mozna liczyc na roznorodnosc.

    Do rzeczy. O ile dół sobie zaprojektowalem (w pierwszym poscie wrzucalem linki do youtuba jak to wyglada) o tyle z antresola mam maly problem. Chcialbym zeby spelniala funkcje:
    a) spanie - raz na jakis czas bede mial dwojke dzieci i gdzies musimy spac.
    b) biurowa - coraz wiecej pracy zdalnej, chcialbym miec miejsce do pracy komfortowe


    Pusccie w wolnej chwili wodze wyobrazni, bede wdzieczny za pomysly aczkolwiek podonie jak w przypadku lazienki przestrzen nie jest duza i musze mocno kombinowac.

    kilka fotek i wymiary:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	antresola.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	102,0 KB
ID:	448073

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200512_151745.jpg
Wyświetleń:	25
Rozmiar:	84,7 KB
ID:	448074

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20200512_151754.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	448075

    Dodam tylko ze wysokosc 180cm jest troche za wysokoscia okien na załączonym rzucie, tam gdzie linia wymiarow przebiega po całosci

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Czyli to ma byc pokój gościnny + miejsce do pracy?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie, na antresoli musze zmiescic jakos dwa materace (w razie jak wpadną dzieciaki) + biurko do siebie do roboty + tak zeby mlody mogl konsole odpalic czyli gdzies telewizor trzeba bedzie upchnac.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut antresola.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	448140

    Na zielono dałem "koncepcje" ale nie wiem czy to sie sprawdzi tam gdzie M1 to wejdzie materac na styk co widac na fotkach no i jest skos.

    Zastanawiam sie czy otworu na schody nie zmniejszyc tak o metr, wtedy biorko mogloby tam wejsc. Nie mam pomyslu na ta antresolke


    M - materac, B - biorko, RTv- RTv zamiast scianki gk myslalem zeby dac przeszklona - taka ala loft (np cos takiego : https://thumbs.img-sprzedajemy.pl/10...-508761381.jpg) bedzie wiecej swiatla wpadac przez szklo, regips nie przepusci

    dzieki za odzew
    Ostatnio edytowane przez jotwu1980 ; 14-09-2020 o 16:03

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Niewiele tu można wymyślić. Skos dachu mocno ogranicza. Rzeczywiście zmniejszenie otworu w stropie na schody mogłoby pomóc.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	27,9 KB
ID:	448973

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony