dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Przesunięcie czerpni

    Dzień dobry,

    Mam problem, mianowicie zauważyłem że czerpania została zlokalizowana w błędnym miejscu (zmiana koncepcji wkładu kominkowego na narożny), powinna być w miejscu oznaczonym na zielono na poniższym obrazku.
    Zastanawiam się, czy jest jakaś możliwość przesunięcie czerpni w warstwie wylewki (8 cm styropian+7cm wylewka) o 1,35m pod kominem czy musi iść na około komina?
    Bardzo proszę o spojrzenie fachowym okiem, może będziecie mi w stanie coś doradzić
    Pozdrawiam
    Bartek
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5737.jpg
Wyświetleń:	36
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	448097  
    Ostatnio edytowane przez bartosz! ; 13-09-2020 o 16:29 Powód: uszczegółowienie

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Jednym ze sposobów być może jest rozkucie posadzki i części dolnej kanału wentylacyjnego. Ten kanał jest używany zwykle znacznie wyżej...

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Jednym ze sposobów być może jest rozkucie posadzki i części dolnej kanału wentylacyjnego. Ten kanał jest używany zwykle znacznie wyżej...
    Właśnie rozkuwanie posadzki chciałbym uniknąć. Myślałem raczej o zdobieniu obejścia wokół komina kształtkami poziomymi 206/60 do wentylacji.
    Co Pan o tym sadzi?

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Tego typu kształtki "siadają" czasem pod ciężarem wylewki górnej. Trafiałem na budowy, gdzie w efekcie kończyło się i tak rozkuwaniem.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony