dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 55
  1. #21
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Bertha

    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Kod pocztowy
    58-000
    Posty
    6.260

    Domyślnie

    Porównywanie cen detalicznych z cenami dla instalatorów (lub innymi niedostępnymi dla przeciętnego śmiertelnika), to jest kpina i demonstracja pychy. Level słabo wychowanych średniaków w przedszkolu.

  2. #22

    Domyślnie

    Ta cena 480PLN jest mało realna nawet dla instalatora.
    Dla przypomnienia - ona brutto w detalu kosztuje coś około 1500PLN...
    ***** ***

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bertha Zobacz post
    Porównywanie cen detalicznych z cenami dla instalatorów (lub innymi niedostępnymi dla przeciętnego śmiertelnika), to jest kpina i demonstracja pychy. Level słabo wychowanych średniaków w przedszkolu.
    twoje posty to ciągła demonstracja głupoty i przedawkowania bliżej nieokreślonych substancji. I w niczym ci to nie przeszkadza. Cena oczywiście z ali.

    Tak samo wspomniane 500zł za tą kamerę Hik-Vision jest nieosiągalne w detalu w "sklepach z monitoringiem"

  4. #24

    Domyślnie

    Hikvision w detalu 700-900pln, dahua 1500-1800pln.
    Różnica dwukrotna...
    ***** ***

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    isom

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Kod pocztowy
    56-400
    Posty
    116

    Domyślnie

    Wszystko by się prawie zgadzało na ali kamera Dahua 8mpx to coś około 500 zł, ale jak ktoś już robił tam zakupy to wie , że powyżej pewnej kwoty ciężko uniknąć opłaty celnej ( podatku), więc zakładając dużego farta i zakup jednej sztuki to teoretycznie jest to możliwe.
    Co do cen hurtowych dla instalatorów, to żeby nie być posądzonym o pychę nie będę pisał czy jest to realne czy nie.

  6. #26

    Domyślnie

    Ta moja kosztuje 530zł brutto i tyle za nie dałem! Nawet poniżej trochę. Normalnie w polskich sklepach. Miałem kilka ofert i wszystkie do 540zł. brutto max.

  7. #27

    Domyślnie

    Sprzedają normalnie na fakturę? Daj link do sklepu, może mają też dobre ceny na inne modele.
    ***** ***

  8. #28

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o konieczność użycia przeglądarki IE to polecam doinstalować do Chroma rozszerzenie IE Tab. Można również zainstalować iVMS-4200 Lite. Z aplikacją iVMS-4500 (Android) nie mam żadnego problemu, zarówno lokalnie jak i zdalnie przez VPNa. A kamery Hikvision polecam kupić na Aliexpress, dostawa 10-14 dni.

  9. #29

    Domyślnie

    @agb
    Chyba wypadało by napisać przepraszam... Pomyliłem się. Ja, zrobiłbym tak na Twoim miejscu- uwierz mi.

  10. #30

    Domyślnie

    Ale, że niby gdzie się pomyliłem?

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Ale, że niby gdzie się pomyliłem?
    Nie znalazłeś kamery, ani lepiej wykonanej, ani dającej lepszy obraz w podobnym przedziale cenowym.

  12. #32

    Domyślnie

    Tia...


    Chyba wypadałoby przeprosić?

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Tia...


    Chyba wypadałoby przeprosić?
    Nie mówię bo cyganach z Pruszcza Gdańskiego lub Mławy ale o autoryzowanych punktach sprzedaży.
    Do tej aukcji patelnię gratis jeszcze możesz uzyskać. Możesz mi i Ferrari za 10000 zł pokazać, na aukcji z krajów trzeciego świata.

    Wiesz, że to bzdura, jednak nie mając argumentów, szukasz pierdół na czeluściach internetu.
    Pełno jest w Polsce sklepów sprzedających monitoring- bez patelni gratis, oryginalny, opodatkowany sprzęt. Mających realny towar.
    Nie kupisz nic lepszego od tego co Ci pokazałem w cenie do 600zl. Już wiesz o tym. Ale pewne słowa, widzę ciężko przez usta przechodzą
    Jeżeli dalej chcesz pisać bajki, to proszę zamów mi 3 kamery z Twojej aukcji. Zapłacę Ci za nie po 600zł za sztukę, jeżeli będą sprawne, oryginalne i z firmware na nasz rynek. Te słowa możesz potraktować jako oficjalną propozycję. Będziesz do przodu prawie 300zł.
    Ostatnio edytowane przez donvitobandito ; 24-09-2020 o 23:26

  14. #34

  15. #35

    Domyślnie

    Kto był znów taki mądry i wyciął część postów?

    Powyższy screen był z mojego zamówienia i kamera jest u mnie. Dalej szkoda strzępić języka.

    Doszła też do mnie kamera IPC-T5442TM-AS. Wysyłka DHL, po tygodniu u mnie. Nie ma nawet co porównywać z tym wynalazkiem hika. Z wad, to niestety znów patelni nie dołączyli do paczki.

  16. #36

    Domyślnie

    FV wystawiają?
    Bo jak nie, to nie ma o czym rozmawiać....

    1520PLN - to jest najniższa legalna cena w PL.
    Ostatnio edytowane przez mistalova ; 20-11-2020 o 14:57
    ***** ***

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    FV wystawiają?
    Bo jak nie, to nie ma o czym rozmawiać....



    1520PLN - to jest najniższa legalna cena w PL.
    Tiaa... https://allegro.pl/listing?string=IP...4-1106&order=p Mi faktura do domu nie jest potrzebna. Jak Tobie jest, to nawet i za 2k ją znajdziesz u nas

  18. #38

    Domyślnie

    Po co wymyślać na nowo koło- Hikvision robi dobre produkty, a rabaty plepszarzyznawane są każdemu.
    Dahua robi sprzęt porównywalny-jednak że wskazaniem na Hikvision- za który trzeba zapłacić podwójnie. Instalator, dostanie jednak znaczne zniżki, dlatego będzie preferował tą markę.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    FV wystawiają?
    Invoice bez problemu. Nawet jak doliczysz do tego SAD i polski VAT i cło to dalej jest połowa ceny niby to legalnej (tylko co nielegalnego jest w cenie na Ali?).

  20. #40

    Domyślnie

    Cytat Napisał isom Zobacz post
    To jest cena netto i to nie dla wszystkich. Zresztą to 8 mpx , ale 4 mpx IPC-HFW4431E-SE-0360B do zastosowań domowych jest też bardzo dobrym wyborem
    Ja tu mówię w przypadku Hika na którego się powołuję o cenach brutto u oficjalnych polskich dystrybutorów. To wspomniana przez AGB Dahua jest z Chin i/lub Bangladeszu dlatego bez sensu porównywać ceny z różnych regionów świata. W PL Dahua o której jest tu mowa jest prawie trzykrotnie droższa od Hika.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony