dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 55 z 55
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Hikvision w detalu 700-900pln, dahua 1500-1800pln.
    Różnica dwukrotna...
    Przecież ja brałem w detalu łosiu za 530 zł. Miałem nawet kilka ofert na nią i wszystkie w tym przedziale. 20zl było różnicy.

  2. #42

  3. #43
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Volke Zobacz post
    Jedna kamera a ceny strasznie różne, ktoś to wytłumaczy ?
    Pytasz, dlaczego sprzedawca nie wystawiający faktury (nawet bez VAT) jest tańszy? To nie oczywiste?

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Pytasz, dlaczego sprzedawca nie wystawiający faktury (nawet bez VAT) jest tańszy? To nie oczywiste?
    Jak nie wystawiają? właśnie zakupiłem kilka z pierwszego linku i otrzymałem fakturę więc?

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Pytasz, dlaczego sprzedawca nie wystawiający faktury (nawet bez VAT) jest tańszy? To nie oczywiste?
    Nie pisz głupot Kaizen jak ten Łoś przed Tobą.... O Ciebie raczej należy oczekiwać więcej.

    Ci co sprzedają za połowę ceny zarabiają na sztuce 50zl. Druga połowa 550zl.

  6. #46

    Domyślnie

    Nawet doliczając VAT to i tak wyjdzie lekko ponad 500 więc to nie o fakturę tu chodzi a po pazerność niektórych firm, łącznie z tymi którzy ten sprzęt montują

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darek Volke Zobacz post
    Jak nie wystawiają? właśnie zakupiłem kilka z pierwszego linku i otrzymałem fakturę więc?
    A w opisie aukcji stoi, że nie wystawia faktur.

  8. #48
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kaizen
    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Kod pocztowy
    05-540
    Posty
    24.253
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Ci co sprzedają za połowę ceny zarabiają na sztuce 50zl. Druga połowa 550zl.
    50 zł to zarabiają ci, co ściągają bez cła i VATu z Chin. Jak robią to hurtowo, to nawet po opłaceniu ZUSów i księgowej im te 50zł zostanie.

  9. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    A w opisie aukcji stoi, że nie wystawia faktur.
    No stoi, a ja dostałem, może to tylko ściema, ale towar od dystrybutora a nie z chin
    Znaczy się z chin ale nie z ali

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Przecież ja brałem w detalu łosiu za 530 zł. Miałem nawet kilka ofert na nią i wszystkie w tym przedziale. 20zl było różnicy.
    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Nie pisz głupot Kaizen jak ten Łoś przed Tobą.... O Ciebie raczej należy oczekiwać więcej.

    Dla ciebie cieciu "Pan Łoś, Pan".
    NIE dla średniowiecznych systemów grzewczych (czyt. wungiel/drewno)

  11. #51

    Domyślnie

    Widzę że nie tylko z Was eksperci od monitoringu to jeszcze Pany Łosie

  12. #52

    Domyślnie

    Cytat Napisał mistalova Zobacz post
    Dla ciebie cieciu "Pan Łoś, Pan".
    Hahaha

  13. #53

    Domyślnie

    Dotarła do mnie druga kamera Dahua HDW5442TM-AS. Tym razem trafiła na urząd celny. Tak więc razem z zapłaconym VAT (o prawdziwej ceny, na podstawie wyciągu z banku, bez żadnych sztuczek) wyszła mnie 620zł. Dotarła znów w tydzień od zamówienia. Czyli szybciej niż sklepy w Polsce mogą mieć ją na stanie A ceny u nas wyglądają następująco:

    https://www.napad.pl/produkty-935-10...42tm-ase-0280b
    https://www.kamery-ip.com/Dahua-IPC-...AS-101179.html

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał agb Zobacz post
    Dotarła do mnie druga kamera Dahua HDW5442TM-AS. Tym razem trafiła na urząd celny. Tak więc razem z zapłaconym VAT (o prawdziwej ceny, na podstawie wyciągu z banku, bez żadnych sztuczek) wyszła mnie 620zł. Dotarła znów w tydzień od zamówienia. Czyli szybciej niż sklepy w Polsce mogą mieć ją na stanie A ceny u nas wyglądają następująco:

    https://www.napad.pl/produkty-935-10...42tm-ase-0280b
    https://www.kamery-ip.com/Dahua-IPC-...AS-101179.html
    Powiedz mi bo miałeś obie te kamery, jaka widzisz w obrazie przewagę tej Dahuy nad HIKiem?

  15. #55

    Domyślnie

    Najlepiej byłoby nagrać to samo ujęcie obiema kamerami. Inaczej to sobie możemy opowiadać Ale generalnie dla mnie obraz hika wyglądał jakby to był upscale do 4MP. Obraz z dahuy był dla mnie bardziej szczegółowy. Nie porównywałem natomiast jak działa nagrywanie w nocy.

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony