dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Domek narzędziowy jak to zrobić

    Cześć.
    Planuję mały domek narzędziowy na taczkę, grabie i tego typu graty .
    Na podłożu jest kostka brukowa.
    Z czego to zrobić żeby było najłatwiej i najszybciej?
    Wymiary 230x230 i wysokość ok 160, trochę taki kubik lub pudełko kartonowe w powiększeniu, dach skos minimalny z 2 %.
    Myślałem o OSB i na to nabić panele na rąbek żeby było tak samo jak dach domu, a jednocześnie wodoszczelne. Jeśli tak się robi to potrzebne jakieś kantówki do konstrukcji jeszcze?
    Bez podłogi, kostka za podłogę, a ewentualnie wrzucę paletę.
    Dajcie jakieś pomysły, uwagi, inspiracje.
    Z gotowców nic mi nie pasuje ani wizualnie ani wymiarowo ani cenowo.

  2. #2

    Domyślnie

    Być może nie szukasz tego co ja Ci zaproponuje ale uważam, że najlepszym rozwiązaniem byłoby zamówić tzw blaszaka. standard jest w wymiarach 3 m X 5 m ale robią też mniejsze i założę się że cenowo taki blaszak wyjdzie Ci taniej aniżeli kupno materiału i robienie od podstaw. Nie mam na myśli takich domków narzędziowych które możesz kupić np hiper marketach budowlanych bo tam wołają za nie jak za złoto, tylko od producenta który robi takie blaszaki.
    Co do wymiarów jakie podałeś to wysokość 160 cm jest stanowczo za mała, co najmniej 2 m.

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za info. Wysokość taka musi zostać, wiem, że mała ale godzę się z tym. Nie chce żeby to wystawało ponad płot, chce to wcisnąć w samym rogu działki i wszystkie wymiary są ograniczone.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony