dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Uszczelka w rogu okna ?

    Dzień dobry,

    Po pierwsze to witam serdecznie - czytam forum ale dziś się zalogowałem, bo muszę zadać pytanie.

    W domu rodziców, od strony nasłonecznionej słońce i czas wypaliły taką oto uszczelkę/doszczelnienie (jak zwał tak zwał) - pytanie brzmi czy jest możliwość kupienia czegoś takiego lu czym to zastąpić. Okna drewniane Włoszczowa...



    Będę wdzięczny za pomoc.

    Pozdrawiam Piotrek

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Szukaj u bylych dealerow i serwisantow Wloszxzowej. To zakonczenie termookapnika. Jak bedziesz znać model okapnika to kupisz go za ok 1-2 zl. Jeśli nie, to z wymianą listwy zapłacisz ok 100zl.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Szukaj u bylych dealerow i serwisantow Wloszxzowej. To zakonczenie termookapnika. Jak bedziesz znać model okapnika to kupisz go za ok 1-2 zl. Jeśli nie, to z wymianą listwy zapłacisz ok 100zl.
    dzięki za pomoc, jeśli ktoś ma jakieś dokładniejsze namiary to będę wdzięczny. Napisałem do serwisu, ciekawe co będzie.
    Pozdrawiam Piotrek

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Nie znam Włoszczowej. Może gdzieś w katalogach technicznych jest symbol okapnika i dedykowane mu zakończenie.
    Dobry serwisant drewna powinien się orientować. ....
    Tak jak napisałem: jak dokupisz zakończenie termookapnika to ono kosztuje grosze. Jeśli nie znajdziesz to można próbować wymieniać całość, włącznie z termokopanikiem.


    Ps. Tu masz ofertę jednego z bardziej popularnych sklepów:
    https://okucia24.com/okapniki,c13.html
    Ostatnio edytowane przez finlandia ; 23-09-2020 o 05:21
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał finlandia Zobacz post
    Nie znam Włoszczowej. Może gdzieś w katalogach technicznych jest symbol okapnika i dedykowane mu zakończenie.
    Dobry serwisant drewna powinien się orientować. ....
    Tak jak napisałem: jak dokupisz zakończenie termookapnika to ono kosztuje grosze. Jeśli nie znajdziesz to można próbować wymieniać całość, włącznie z termokopanikiem.


    Ps. Tu masz ofertę jednego z bardziej popularnych sklepów:
    https://okucia24.com/okapniki,c13.html
    Dzięki - zamówiłem na próbę i zobaczymy.
    A mam jeszcze pytanie - czym polakierować ramy okien z zewnątrz? W miejscach nasłonecznionych i często polewanych deszcze lakier odchodzi. Są jakieś dedykowane lakiery czy inne specyfiki?

    Pozdrawiam Piotrek

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Są. Np.: https://simteq.pl/do/item/044435_1/S...hniowy-wodny-j

    Ale znowu Cię odeślę do serwisanta specjalizującego się we Włoszczowej. Ten kolor trudno dobrze pomalować we własnym zakresie.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony