dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Naprawa komina systemowego po „specjalistach”

    Dzień dobry,

    Murarz zamurował/zatynkował(?) mi trójniki ceramiczne w dwóch kominach systemowych jak na zdjęciu. Czeka mnie naprawa, na pewno odkucie i zobaczymy jak to wygląda głębiej.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2892.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	448362

    Czy możecie podać jakieś wskazówki? Kuć supeprdelikatnie? Jakimiś konkretnymi narzędziami? Jakieś wskazówki inne? Ręce mi już opadają bo murarz wciska mi już bezczelnie, że wszystko jest zrobione zgodnie ze sztuką

  2. #2

    Domyślnie

    Ja nie kuł bym ani nie ozywałbym udaru, jedynie co podpowiada zdrowy rozsądek to delikatnie nawiercać po obwodzie po czym całość wydłubać. Murarzowi pokaż instrukcje komina aby ukrócić jego mądrości i aby on u innych inwestorów w przyszłości nie popełnił takiego błędu.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Murarz z tzw grupy inteligentnych bezobjawowo...

    Wszystko zależy od rodzaju zaprawy. Czasem jest krucha i ma cienką warstwę - łatwo jest odkuć. Oczywiście ostrożnie i delikatnie... Jak pierwszy raz z dziewczyną...

    Można tez ponacinać fleksem wkoło, potem odłupać. Trzeba zacząć, spróbować....

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony