dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie gra na androida dla dzieci szukam partnera

    Witam, wydaję grę na androida lub windows. Na razie wersja gry dla dzieci, dorośli też mogą w to się bawić. Tyle mogę powiedzieć, że niema analogów na świecie, jest to oryginalny pomysł, jest to gra w przytulane i drapanie ulubionych zwierzątek za uchem. Gra bardzo prosta a postacie w grze mogą być kreowane przez gracza. Na zasadzie pstrykasz zdjęcie i możesz przytulać postać do woli Nie potrzebuję sponsorów bo zapłaciłem za grę (na razie za jeden poziom) ale gdyby ktoś chciał zaszpanować przed kolegami to mogę mu sprzedać jego wersję gry. Gdyby ktoś chciał dołączyć na zasadzie współtwórca, czemu nie. Gra nie będzie sprzedawana a udostępniana za darmo na znanych platformach więc nie da się na niej zarobić. Wydając tą grę mam tylko jeden cel - rozpowszechnianie dobra.

  2. #2
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Dopiero to przeczytałem. To nie jest już frustracja .To poważna sprawa. Wydaje grę ale ją kupił. Nie no porąbało gościa z tym przytulaniem. Przepraszam za gościa. Co to jest jakaś kolejna mistyfikacja ?

  3. #3

    Domyślnie

    Nie osiągnie się sukcesu jeśli będziesz się pkorol rozmieniał na drobne . Zrób coś dobrze i do końca. Gonitwa mysli , forsowanie siłowe swego zdania to droga do porażki. Tak i tutaj publikacja mija się z celem są specjalne fundusze łowcy pomysłów tam się staraj

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Dopiero to przeczytałem. To nie jest już frustracja .To poważna sprawa. Wydaje grę ale ją kupił. Nie no porąbało gościa z tym przytulaniem. Przepraszam za gościa. Co to jest jakaś kolejna mistyfikacja ?
    No cóż żyjemy w pięknych czasach, możesz wydać grę nie znając cię na tym. Co w tym dziwnego? Miałem pomysł i go zrealizowałem. Moim celem jak napisałem jest - rozpowszechnianie dobra. Nie potrzebuję fundusze, bo gra została opłacona w 100% jej podstawowa wersja. Ale gra może być rozbudowana o wiele poziomów i tego już nie planuję finansować, ja swoją zachciankę zaspokoiłem. Zresztą cóż tu dużo pisać, jak tylko będzie gotowa to wam ja dam moje dzieci chętnie w tą grę grają. No cóż nic dziwnego, to jedyna gra do której maja dostęp, po za tym muszą zaspokajać swoje potrzeby w gry na świeżym powietrzu bo nie maja ani tel ani tv ani komputerów

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Być może gra którą proponujesz, przydałaby się jednej z forumowiczek która bardzo lubi przytulać
    Wysłał bym jej w pierwszej kolejności a w zamian (zapewne) otrzymasz doskonałe recenzje
    unde venis et quo tendis

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał pkorol Zobacz post
    . Zresztą cóż tu dużo pisać, jak tylko będzie gotowa to wam ja dam moje dzieci chętnie w tą grę grają. No cóż nic dziwnego, to jedyna gra do której maja dostęp, po za tym muszą zaspokajać swoje potrzeby w gry na świeżym powietrzu bo nie maja ani tel ani tv ani komputerów

    A dlaczego nie kupisz im po prostu psa, albo kota, tylko wypaczasz umysł proponując głaskać ekran ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  7. #7
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar pkorol
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    31-321
    Posty
    351

    Domyślnie

    Mam, i psów i kotów i kur, kaczki. był i baran i króliki,gęsi, papużki w planach był nawet koń. Dużo dzieci tak ma?

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.607
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    To twoje dzieci mają coś nie tak z głową, że skrobią ekran, zaspakajając swoje potrzeby.
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.357

    Domyślnie

    wymyśl takie coś.
    Coś zjada kulki i robi się coraz dłuższe i to nie może się ze sobą zderzyć jak skręca . Taki robak wiesz.
    Oryginalnie nie?
    Ostatnio edytowane przez kulibob ; 30-09-2020 o 13:47
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony