dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    fantomek24

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie Malowanie ścian

    Mam w planie, odświeżenie ścian malowanych ścian farbą białą 8lat temu. Pytanie czy, jest potrzeba gruntowania czy można malowac bezposrednio na biało?

  2. #2

    Domyślnie

    Po 8 latach to użyj mydła malarskiego, poprawki gipsem, szlif i malowanie. O ile wszystko się trzyma kupy i nie ma niespodzianek

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał fantomek24 Zobacz post
    Mam w planie, odświeżenie ścian malowanych ścian farbą białą 8lat temu. Pytanie czy, jest potrzeba gruntowania czy można malowac bezposrednio na biało?
    Tak jak pisał kolega wyżej, najpierw umyj ściany, potem ewentualne ubytki ja bym polecał gotowa masę szpachlowa a nie gipsem.
    Co do gruntowania to zależy jaką farba było malowane 8 lat temu, ale tak czy siak ja bym zagruntował.

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Szanowny Panie,
    Wszystko zależy od tego, w jakim stanie są ściany. Ewentualne ubytki można uzupełnić lekką masą naprawczą Acryl-Putz® LT22 Light. Jeżeli nie ma ubytków i pęknięć, to powierzchnię należy dokładnie umyć mydłem malarskim i delikatnie przeszlifować. Po wyschnięciu ściany rekomenduję zagruntować gruntem polimerowym Śnieżka Acryl-Putz® GU40. Grunt wzmocni podłoże, zmniejszy jego chłonność i zwiększy przyczepność.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony