dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Teraz czas na okna PVC tylko jakie?

    Nadszedł czas na wybór okien aby stan prawie (bo bez bramy garażowej i finalnych drzwi wejściowych) surowy zamknięty stał się faktem. Myślałem że pójdzie łatwo, wchodzę kolor wybrany i już, ale wcale nie jest tak łatwo. Wychodzisz do jednego salonu słyszysz że te okna są super bo Veka jest super, Salamander i Schuco, Rehau są be. Wchodzisz do innego salonu i Salamander jest super pozostałe są do niczego bo Panie krzywią się, itp. Normalnie ile okien, profili tyle opinii. Mam do zakupu okna tzw. zwykłe jak i HS i Psk. Kolor będzie obustronnie orzech ale co i u kogo kupić? Byłem u: Oknoplast i patrzyłem na Winergetic Standard na Vece. MS okna i przymierzałem się do MSline+ MD na Salamander, W punkcie Eurololor na Veka Vigo 82 lub na Rehau, tu jeszcze proponowali jakaś super ciepłą ramkę pakietu szybowego z uszczelki z jakiejś szarej gumy. Alsecco na profilu Knipping KN3, Lokalna fabryka Abm Jedraszek proponuje na Veka Softline 82 MD. Czekam jeszcze na ofertę od Wiśniowskiego na Vece. A poza tym co do montażu to jedni polecają ciepłe parapety, taśmy itp. a drudzy mówią że to strata pieniędzy. Jedni mają ekipę montażową "swoją" a inni mówią że lepiej zrobi to podwykonawca z którym od lat współpracują. A myślałem że trudno będzie wybrać kolor niż okna a jednak nie...

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Ja zawsze odrzucam punkty, które mówią źle o innych. To bardzo nieeleganckie, można przyjąć że będą robić wszystko byleby się wcisnąć ze swoją ofertą, na którą pewnie nie mają dość mocnych atutów.

    Odrzuciłbym też tych, którzy mówią o stracie pieniędzy wydanych na prawidłowy montaż. Tzn tu pewnie nie mijają się z prawdą, bo zapewne nie potrafią tego zrobić dobrze a wtedy to faktycznie niepotrzebny wydatek.

    Ciepła ramka - po prostu wypada! Ekipa montażowa: wystarczy by była dobra.
    Nie odrzucaj od razu ofert z najwyższą ceną. Zapytaj co w niej uwzględnili. Dowiesz się wtedy czego nie uwzględnili inni (np. podwaliny pod okna balkonowe).
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony