dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 33
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie Powody usuwania postów?

    Jak się mogę dowiedzieć kto i dlaczego usuwa moje posty.
    To były posty pasujące do danego tematu, żadnych kłótni, ad personam, kompletnie nic. Zwyczajne posty.
    A zniknęły.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    jakiś jeden post był usuwany za niezwiązanie z tematem (jakiś off topic w temacie PC), a reszta jest.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Jak czytam to forum od kilku lat to przeczytałem jakiś tysiąc albo dwa tysiące postów niezwiązanych z danym tematem i istnieją do dziś.
    Przeczytałem sporo pyskówek i te posty też istnieją do dziś.
    Dlatego zastanawiałem się jakie jest kryterium, bo go nie znam? Czy kryterium zależy od danego moderatora, danego podforum?

    To było więcej niż jeden post. Zniknęły wszystkie moje dzisiejsze posty z tego tematu. Na pewno były 2 lub 3 posty.
    Pal sześć te posty ale fajnie by było wiedzieć dlaczego (wtedy pisałbym inne lub nie pisał wcale w danym temacie).

    PS
    A czy jest możliwość takiej funkcjonalności, ze user po usunięciu posta dostaje powiadomienie (mail lub PW) kto i dlaczego usunął?
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.162

    Domyślnie

    NIE!
    Nie na tym forum.
    NIE JEST NASZE!!!
    Kiedyś - było....

    Adam M.
    jak jestem potrzebny to: [email protected]

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Kiedy moderator trafi na pyskówkę/off top lub zostanie ona zgłoszona.
    Przecież nie przeglądamy każdej dyskusji.

    Czasem zdarza się też omyłkowo usunięty, gdy się przypadkiem zaznaczy razem z innym postem.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 01-10-2020 o 20:42

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    teraz ja usunęłam dwa ostatnie wpisy - adama i kuliboba, bo próbowali przenieść tutaj swoją pyskówkę.

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar giman
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Wrocław nieopodal
    Posty
    2.138

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Kiedy moderator trafi na pyskówkę/off top lub zostanie ona zgłoszona.
    Przecież nie przeglądamy każdej dyskusji.
    OK, teraz jasne. Dzięki.
    Nie ukrywam, że uwiera mnie to i chętnie bym się dowiedział kto mi je zgłosił (tak wiem, nie ma takiej opcji ).
    Posty były w pełni kulturalne i na temat.

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Czasem zdarza się też omyłkowo usunięty, gdy się przypadkiem zaznaczy razem z innym postem.
    Może to i była taka sytuacja.

    Można ten temat zamknąć, zablokować. Wszystko wyjaśnione.
    Dom do zamieszkania to konsumpcja nie inwestycja. Nie piszcie już tyle o stopach zwrotu i opłacalności, bo to jakaś abstrakcja.

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    czytałam te posty i poprosiłam o podanie przyczyny.

  9. #9
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    kulibob

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    ble ble ble
    Posty
    6.355

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    teraz ja usunęłam dwa ostatnie wpisy - adama i kuliboba, bo próbowali przenieść tutaj swoją pyskówkę.
    To dyskryminacja kulibobów . Dyskryminacja mniejszości. Modny temat ostatnio. Zrobię sobie czarną chorągiewkę z czerwoną kropka i zielonym paskiem na znak protestu.

    I czesto dostaje bany za wulgaryzmy i homofoba to też dyskryminacja .
    Ok 150m2 ogrzewanej powierzchni(116 użytkowej ogrzewanej)+ nieogrzewany garaż45m2 + stryszek
    Temperatura 22,5-24*C
    U skosy i strop=0.14;U stryszek skosy =0,26 ściany=0.17; podłoga=0.23.
    CO Podłogówka 3KW DIY + 2x PC PP kaisai 2,6/2,9kW
    CWU 300l+ 2x1,5kW + Kolektor słoneczny 7,8m2 absorbera+wymiennik basenowy.
    1,88kWp + Solar Boster 3000 do CWU i CO
    4,55kWp qcells G8 + Fronius 3.7kW
    Koza 2-6kW,
    Reku+GGWC

    4,3kW 29 W/m2 wg ciepłowłaściwie.pl

  10. #10

    Domyślnie

    Ale że co??? Chcesz aby było przyzwolenie na obrażanie sie nawzajem na forum?? Nie wiesz że agresja budzi jeszcze większą agresję!! Masz coś do kogoś to przecież są od tego PW i możesz do woli nawciskać gościowi który zalazł Ci za skórę.
    Czy wulgaryzmy i epitety obraźliwe są dopuszczone przez Regulamin? raczej nie więc o jakiej dyskryminacji Ty mówisz?

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ale że co??? Chcesz aby było przyzwolenie na obrażanie sie nawzajem na forum?? Nie wiesz że agresja budzi jeszcze większą agresję!! Masz coś do kogoś to przecież są od tego PW i możesz do woli nawciskać gościowi który zalazł Ci za skórę.
    Czy wulgaryzmy i epitety obraźliwe są dopuszczone przez Regulamin? raczej nie więc o jakiej dyskryminacji Ty mówisz?
    PW nie służy do wylewania swojej chorej agresji.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    PW nie służy do wylewania swojej chorej agresji.
    No to spotkanie w cztery oczy bo jak chcesz wylewać swoją agresje na łamach forum to wylewaj, ciekawe jak długo pociągniesz
    Jest jeszcze takie coś jak ignorowanie użytkownika.

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Jeżeli ktoś wylewa swoje żale na PW to może powinien w pierwszej kolejności udać się do psychiatry..
    PW nie służy (chyba) do wysyłania swojej agresji.
    Ja nie wylewam swojej agresji na FM. Nigdzie jej nie wylewam bo jej (tej agresji) nie posiadam
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Jeżeli ktoś wylewa swoje żale na PW to może powinien w pierwszej kolejności udać się do psychiatry..
    Oj niejednemu przydała by sie wizyta u psychiatry tylko w dzisiejszych czasach może to być utrudnione, pozostaje jedynie porada zdalna przez telefon

  15. #15
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ale że co??? Chcesz aby było przyzwolenie na obrażanie sie nawzajem na forum?? Nie wiesz że agresja budzi jeszcze większą agresję!! Masz coś do kogoś to przecież są od tego PW i możesz do woli nawciskać gościowi który zalazł Ci za skórę.
    Czy wulgaryzmy i epitety obraźliwe są dopuszczone przez Regulamin? raczej nie więc o jakiej dyskryminacji Ty mówisz?
    Ty chyba nie wiesz co mówisz .Jakie PW. Jakie do woli nawciskać!!! .Zaraz zrobi z tego użytek ,że go potajemnie obrażasz i tajemnica korespondencji pójdzie się ....itd. Jeśli Ty natomiast dla obrony wkleisz publicznie mocne oskarżenia z PW ,zlinczują Cię .Tak to tu działało.

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał niktspecjalny Zobacz post
    Ty chyba nie wiesz co mówisz .Jakie PW. Jakie do woli nawciskać!!! .Zaraz zrobi z tego użytek ,że go potajemnie obrażasz i tajemnica korespondencji pójdzie się ....itd. Jeśli Ty natomiast dla obrony wkleisz publicznie mocne oskarżenia z PW ,zlinczują Cię .Tak to tu działało.
    "tajemnicą korespondencji" dysponuje jej odbiorca ...
    ... chyba, że korespondencja opatrzona jest klauzulą "ściśle tajne"
    unde venis et quo tendis

  17. #17

    Domyślnie

    Ujawnienie treści z PW na łamach forum jest wielce nietyczne, a ten kto dopuszcza sie takich rzeczy nie jest wart niczego.
    Nie jestem zwolennikiem skakania sobie do gardła czy na forum czy na PW, ale z dwojga złego to już lepiej dać sobie po razie na PW niż wzbudzać niesmak dla innych czytających te przepychanki.
    Przecież jesteśmy tu z własnej, nie przymusowej woli, to forum nie jest nasze- znaczy sie użytkowników, jesteśmy tu jako "goście" więc należy zachowywać sie przyzwoicie jak na gości przystało.

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ujawnienie treści z PW na łamach forum jest wielce nietyczne, a ten kto dopuszcza sie takich rzeczy nie jest wart niczego.
    Nie jestem zwolennikiem skakania sobie do gardła czy na forum czy na PW, ale z dwojga złego to już lepiej dać sobie po razie na PW niż wzbudzać niesmak dla innych czytających te przepychanki.
    Przecież jesteśmy tu z własnej, nie przymusowej woli, to forum nie jest nasze- znaczy sie użytkowników, jesteśmy tu jako "goście" więc należy zachowywać sie przyzwoicie jak na gości przystało.
    Nieetyczne? Przyzwoicie? Co byś powiedział na "obicia mordy", zablokowania internetu, "znajdę gdzie mieszkasz" itp. Forumowicz nad miarę aktywny do dzisiaj.
    Szkoda gadać.

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Nieetyczne? Przyzwoicie? Co byś powiedział na "obicia mordy", zablokowania internetu, "znajdę gdzie mieszkasz" itp. Forumowicz nad miarę aktywny do dzisiaj.
    Szkoda gadać.
    Nie łapię? O co chodzi? To do mnie? Ja do nikogo a tym bardziej do Ciebie żadnych wulgaryzmów na PW nie pisałem bo i nie mam powodu a i nawet gdybym miał to po co sobie wątrobę pruć

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Greengaz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Żyrardów
    Kod pocztowy
    96-300
    Posty
    4.616

    Domyślnie

    Absolutnie nie do Ciebie.
    Z tym się spotkałem na PV po grzecznym udowodnieniu forumowiczowi że nie ma racji.
    Powinienem takie teksty udostępnić innym? Co sadzisz?

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony