dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 33 z 33
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Greengaz Zobacz post
    Absolutnie nie do Ciebie.
    Z tym się spotkałem na PV po grzecznym udowodnieniu forumowiczowi że nie ma racji.
    Powinienem takie teksty udostępnić innym? Co sadzisz?
    No to kamień z serca że to do mnie
    Uważam że to co na PW to jest wyłącznie do swojej wiadomości i nie powinno tego sie ujawniać, no chyba że anonimowo nie podając nadawcy tych "słodkości"

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ujawnienie treści z PW na łamach forum jest wielce nietyczne, a ten kto dopuszcza sie takich rzeczy nie jest wart niczego.
    Nie jestem zwolennikiem skakania sobie do gardła czy na forum czy na PW, ale z dwojga złego to już lepiej dać sobie po razie na PW niż wzbudzać niesmak dla innych czytających te przepychanki.
    Przecież jesteśmy tu z własnej, nie przymusowej woli, to forum nie jest nasze- znaczy sie użytkowników, jesteśmy tu jako "goście" więc należy zachowywać sie przyzwoicie jak na gości przystało.
    Za to ten co pisze bluzgi, często bezpodstawne, jest etyczny i przyzwoity i wart fortuny?

    Co to znaczy dać sobie po razie na PW?
    Ktoś do Ciebie napisze, że jesteś taki siaki i owaki a Ty mu odpowiesz takim samym chamstwem i wtedy uznasz , że było po razie i jest już OK ?

    PS Dlaczego anonimowo można podać treść a z podaniem autora już nie można?
    Ochrona "dobrego imienia" autora chamstwa?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Ujawnienie treści z PW na łamach forum jest wielce nietyczne, a ten kto dopuszcza sie takich rzeczy nie jest wart niczego.
    Nie jestem zwolennikiem skakania sobie do gardła czy na forum czy na PW, ale z dwojga złego to już lepiej dać sobie po razie na PW niż wzbudzać niesmak dla innych czytających te przepychanki.
    Przecież jesteśmy tu z własnej, nie przymusowej woli, to forum nie jest nasze- znaczy sie użytkowników, jesteśmy tu jako "goście" więc należy zachowywać sie przyzwoicie jak na gości przystało.
    "daj sobie po razie" ... a później zejdź z drzewa "etyku"
    unde venis et quo tendis

  4. #24
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.682

    Domyślnie

    Zawsze apelujemy o nieobrażanie się. Ban za obrażanie jest krótkotrwałym środkiem zaradczym. A usuwamy czasami całe fragmenty pyskówek.
    Sprawy dotyczące forum: [email protected]
    murator.tv na YouTube: KANAŁ YOUTUBE

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Nie byłoby żadnych pyskówek gdyby regulamin był przestrzegany przez wszystkich a szczególnie przez moderatorów.
    Oni właśnie dają przykład co można, samemu go łamiąc albo nie reagując na jego łamanie.
    Znowu użalanie się na innych a "szczególnie" na moderatorów
    (bo krzywdzą niewinnych?)

    A jednocześnie taka "autorska" stopka
    Nie odpowiadam na wypociny @fotohobby i jego drugiego wcielenia @d7d. Podobnie traktuję wypociny szwedzkiego właściciela pompy ciepła. No i za swoje grubiaństwo @Bertha też się do tej grupy załapał.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Za to ten co pisze bluzgi, często bezpodstawne, jest etyczny i przyzwoity i wart fortuny?

    Co to znaczy dać sobie po razie na PW?
    Ktoś do Ciebie napisze, że jesteś taki siaki i owaki a Ty mu odpowiesz takim samym chamstwem i wtedy uznasz , że było po razie i jest już OK ?

    PS Dlaczego anonimowo można podać treść a z podaniem autora już nie można?
    Ochrona "dobrego imienia" autora chamstwa?
    Tak na prawdę to mi to ... nie będę sie poniżał do poziomu rynsztoka. Wiesz jak to jest złota myśl wybitnie to obrazuje
    Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem
    - Mark Twain.
    A gościa który sobie za dużo pozwala można po prostu ignorować-zablokować i zgłosić Redakcji, ma ona odpowiednie narzędzia do przywołania delikwenta do porządku.
    Prawda jest taska, nie obrażajmy, nie będzie problemu i będzie święty spokój

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Nie byłoby żadnych pyskówek gdyby regulamin był przestrzegany przez wszystkich a szczególnie przez moderatorów.
    Oni właśnie dają przykład co można, samemu go łamiąc albo nie reagując na jego łamanie.
    Nie zauważyłem takiego zjawiska. To co widzę to dobrze wykonywana praca moderatorów i Redakcji jeżeli chodzi o pyskówki i obrażanie reagują natychmiast.

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    "daj sobie po razie" ... a później zejdź z drzewa "etyku"
    Wiem że każdy ma swoje granice wytrzymałości i cierpliwości i że są ludzie co potrafią doprowadzić innych do wrzenia krwi w żyłach i nieraz trzeba dać upust tym emocjom tylko czy to potrzebne na łamach forum? Czy warte jest aby za to dostać bana a i post będzie prędzej czy później wykasowany. więc czy nie szkoda czasu na pisanie tego co będzie wykasowane?

  9. #29
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał henrykow Zobacz post
    Wiem że każdy ma swoje granice wytrzymałości i cierpliwości i że są ludzie co potrafią doprowadzić innych do wrzenia krwi w żyłach i nieraz trzeba dać upust tym emocjom tylko czy to potrzebne na łamach forum? Czy warte jest aby za to dostać bana a i post będzie prędzej czy później wykasowany. więc czy nie szkoda czasu na pisanie tego co będzie wykasowane?
    Zapewne masz rację ... do momentu kiedy przyjdzie do Ciebie PW zawierający wulgarne wyzwiska pod Twoim adresem
    unde venis et quo tendis

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.779

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Za krótko jesteś na tym forum.
    Nie jesteś wiele dłużej na tym forum niż henrykow.
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Za krótko jesteś na tym forum.
    To forum czytam od kilku lat ale dopiero teraz sie zapisałem bo ukończyłem budowę i mam troszkę więcej czasu dlaczego jestem tu aby służyć jako taka radą innym

  12. #32
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Nie jesteś wiele dłużej na tym forum niż henrykow.
    Przecież wiesz ,że to nieprawdziwe . Stopka jego właśnie to tłumaczy..

  13. #33
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar fotohobby
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    18.579
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał stos Zobacz post
    Za krótko jesteś na tym forum.
    No cóz, Ty zaledwie kilkanaście miesięcy dłużej

    Któż Ciebie tak strasznie krzywdził przez te kilkanaście miesięcy ?
    parterówka, płyta fundamentowa, 10cm XPS pod i 10cm EPS na płycie, silikat 18cm, 20 cm grafitowego EPS na ścianach, 5cm wełny i 30 cm celulozy na stropie. Rekuperator Kinetic 250, kocioł kondensacyjny Immergas Victrix 12kW, PV 4,27kWp na SolarEdge

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony