dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Wymarzony Projekt Domu :) prośba o pomoc w znaleziemu projektu

    Witam. Zwracam się z prośbą do członków forum Muratora. Szukam projektu domu bardzo zbliżonego do tego widocznego na zdjęciu. Przeszukałem już wiele stron w necie... napisałem wiele mejli do biur projektowych czy dysponują takim lub podobnym projektem lecz nie uzyskałem pozytywnej odpowiedzi. Więc zwracam się z prośbą do szerokiego grona ludzi związanymi z pojęciem jakim jest " wymarzony projekt domu " będących członkami tego forum czy ktoś z was może mi pomóc w znalezieniu gotowego projektu takiego domu lub bardzo podobnego z góry dziękuje za pomoc. pozdrawiam


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	120626948_524730381732897_224243989551807917_n.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	80,9 KB
ID:	448765

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar jajmar
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Skąd
    Tarnobrzeg-Rzeszów
    Posty
    10.195

    Domyślnie

    To raczej projekt indywidualny a nie typówka.

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    zx97
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    To zdjęcie z jakiegoś czasopisma - nie jest podpisane, co to za pracownia?

    Jesli to dom indywidualny (a to jest pewne na 100%), to nikt ci identycznego nie zaprojektuje - raz prawa autorskie, dwa etyka projektanta.

  5. #5

    Domyślnie

    Tak zdaję sobie z tego sprawę ale może akurat znajdzie się jakiś chodź trochę podobny

  6. #6
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ale dlaczego szukasz gotowca? To nie jest dom za 100 tyś. Same przeszklenia pewnie będą pewnie kosztować tyle, co u innych stan surowy otwarty.
    Koszt projektu to będzie ułamek kosztów budowy.

    nie wiem co oznacza "trochę podobny", ale gotowych piętrowców z płaskim dachem i dużym tarasem na piętrze trochę jest.
    Starczy wpisać w google "nowoczesny dom piętrowy z płaskim dachem"

  7. #7
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  8. #8
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar LukaszP66
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Skąd
    Tuliszków
    Kod pocztowy
    62-740
    Posty
    329

    Domyślnie

    Spójrz na projekty pracowni HomeKoncept ,z tym że tak jak elfir pisze same przeszklenia to pewnie z 200 tys ,sam byłem bliski wyboru hk13
    https://www.homekoncept.com.pl/produ...al_information

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ŁUKASZ ŁADZIŃSKI
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Katowice, Mysłowice
    Kod pocztowy
    41-400
    Posty
    3.942

    Domyślnie

    Slawo@Slawo

    jaki byś Projekt " Gotowy " nie kupił, to i tak wymaga adaptacji, tj. opracowania Projektu Budowlanego z dostosowaniem do Twoich potrzeb, działki budowlanej, geotechniki / posadowienia, Warunków Zabudowy, obowiązujących przepisów budowlanych, itd, itd.
    Koszt gotowca mnie więcej odpowiada kosztowi opracowania projektu koncepcyjnego budynku i jesteś dokładnie w tym samym miejscu, tak więc ( i to zazwyczaj powtarzam wszystkim moim Inwestorom na początku projektowania / podejmowania kluczowych decyzji ), że warto zainwestować w indywidualne rozwiązania projektowe ( dot. formy / funkcji obiektu / instalacji / ... ) ale mieć już opracowaną Koncepcję dedykowaną dla danej działki, a niżeli brnąć w poszukiwaniach gotowca. Oczywiście każdy ma wybór - " jak sobie pościelesz, ... "
    dobra ARCHITEKTURA sama się obroni

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony