dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 105 z 105
  1. #101
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    gawel

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    10.265

    Domyślnie

    Cytat Napisał d7d Zobacz post
    Może lepiej "do usunięcia"

  2. #102
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan_poziomica

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-354
    Posty
    53

    Domyślnie

    Oszukany , doskonale cie rozumiem. Sam miałem podobną sytuacje. Spytali się na co ten beton a ja zamiast odpowiedzieć na strop to powiedziałem prawdę , że na płyte fundamentową pod budynek gospodarczy. no i tez zamiast B20 przywiezli może B10.
    Na forum to każdy mądry , że trzeba było pilnować, brać fakturę , przerywać lanie betonu jesli były podejrzenia a tak wogóle to betoniarnie nie oszykują tylko klient kręci. po co takie osoby się wypowiadają? dobre rady dają po fakcie albo bronią nieuczciwych kolegów po fachu.

    Fajnie by było jakbyś dał opinie w google o tej betoniarni, ja tak zrobiłem. Pozniej coraz wiecej ludzi pisało negatywne opinie na temat tej betoniarni, co zapewno zniechęciło kolejnych klientów.

  3. #103

    Domyślnie

    Cytat Napisał pan_poziomica Zobacz post
    Oszukany , doskonale cie rozumiem. Sam miałem podobną sytuacje. Spytali się na co ten beton a ja zamiast odpowiedzieć na strop to powiedziałem prawdę , że na płyte fundamentową pod budynek gospodarczy. no i tez zamiast B20 przywiezli może B10.
    Na forum to każdy mądry , że trzeba było pilnować, brać fakturę , przerywać lanie betonu jesli były podejrzenia a tak wogóle to betoniarnie nie oszykują tylko klient kręci. po co takie osoby się wypowiadają? dobre rady dają po fakcie albo bronią nieuczciwych kolegów po fachu.

    Fajnie by było jakbyś dał opinie w google o tej betoniarni, ja tak zrobiłem. Pozniej coraz wiecej ludzi pisało negatywne opinie na temat tej betoniarni, co zapewno zniechęciło kolejnych klientów.
    Nie ma takiej opcji, że betoniarnia renomowana Cię oszuka. Są dwie dobre sieciowe, które kojarzę- to Lafarge i Górażdże. W mojej okolicy głównie od nich się bierze. Jak kierowca lał mi beton najpierw spytał czy chcę pobrać próby. Zakup bez faktury, też raczej się u nich nie uda.

  4. #104
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pan_poziomica

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    90-354
    Posty
    53

    Domyślnie

    Ja akurat brałem beton od najblizszej betoniarni no i sie zawiodłem, myślałem ze to nie ma znaczenia skąd sie bierze, przeciez receptura powinna byc ta sama.
    Pozniej zamówiłem na strop beton B25 od betoniarni oddalonej 20 km i ten już był bardzo dobrej jakosci. Jednak obie betoniarnie były to tzw noname.

  5. #105

    Domyślnie

    Cytat Napisał pan_poziomica Zobacz post
    Na forum to każdy mądry , że trzeba było pilnować, brać fakturę , przerywać lanie betonu jesli były podejrzenia a tak wogóle to betoniarnie nie oszykują tylko klient kręci. po co takie osoby się wypowiadają? dobre rady dają po fakcie albo bronią nieuczciwych kolegów po fachu.

    Fajnie by było jakbyś dał opinie w google o tej betoniarni, ja tak zrobiłem. Pozniej coraz wiecej ludzi pisało negatywne opinie na temat tej betoniarni, co zapewno zniechęciło kolejnych klientów.
    Kolego, oszukany zadał pytanie po fakcie dokonanym więc jak sądzisz co mieli wg Ciebie ci mądrzy mu odpisać? Dlaczego oszukany nie zapytał przed? Więc o co masz pretensje do tych którzy mu w dobrej wierze doradzali?

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony