dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Łazienka

  1. #1

    Domyślnie Łazienka

    Witam, robię łazienkę ze ścian działowych z płyt gk na poddaszu i mam kilka pytań jako że na podłodze mam wylewkę jakieś 6cm potem styropian 10cm i główny strop betonowy odległość prysznica do pionu to jest 240cm czyli odpływ puszczę podłogą ,od wanny mam 300cm to też uda mi się puścić podłoga dodam że mogę kuc w podłogę tylko jakieś 18cm , wyczytałem że spad nie może być mniejszy niż 2cm na 1m , i pytanie ,czy odpływ z rury 50 od umywalki mogę puścić w ścianie z profili cw75 ? Odległość umywalki od pionu to aż 450cm , powiedzmy rura by szła po skosie w ściance jakieś 160cm i potem przez podłogę do pionu , i jeszcze jedno pytanie czy mozna połączyć odpływ od umywalki z odpływem z prysznica odpływ leciał by w jednej linii czyli od umywalki do prysznica i z prysznica do pionu ? Dodam że cztery ściany w łazience będą na profilu o grubości 75

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Nie jestem pewien czy kolanko które będziesz miał między tą 160 cm rurki w ścianie, a podłogą nie będzie się z czasem zapychać. A z tym połączeniem odpływów bym uważał, może być z czasem awaryjne to rozwiązanie..
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony