dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Pomoc z urządzeniem łazienki i salonu

    Witam, niestety w takich sprawach jestem cienki, dlatego też liczę na pomoc z Waszej strony w urządzeniu mojego mieszkania, a konkretnie łazienki i salonu. Zastanawiam się nad toaletą podwieszaną, wg mnie jest ładniejsza, i prostsza w utrzymaniu porządku. Chciałem mieć toaletę całą zabudowaną, tzn, żeby była równa ze ścianą, ale tego niestety nie zrobię, bo prawdopodobnie chcąc wmontować wersję slim przebiję się do sąsiada Druga opcja to zrobić toaletę podwieszaną przy ścianie i zabudować ją kafelkami, które mam na ścianie, jednak dalej nie wiem gdzie dać szafkę.
    Jeżeli chodzi o salon troszkę nie podoba mi się rozmieszczenie kanapy i miejsce na TV, trochę tak dziwnie będzie się oglądać telewizję pod kątem. Macie jakiś pomysł jak to rozwiązać?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_1.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	449007   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Screenshot_2.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	43,7 KB
ID:	449008  

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.081
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    kolorem czerwonym zaznaczyłam półściankę przesłaniającą blaty robocze w kuchni.

  3. #3

    Domyślnie

    Dziękuję bardzo za podpowiedź, nie powiem, w ten sposób nie myślałem

  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    A może takie ustawienie? Ale potrzebna jest zmiana wanny na kabinę prysznicową.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	7
Rozmiar:	32,9 KB
ID:	449710

  5. #5

    Domyślnie

    Bardzo dziękuję za opinie, ale chyba pozostanę przy wannie, na przyszłość - wiadomo, dzieci i te strawy i dodatkowo szklaną, składaną przesłonę, żeby można było wziąć szybki prysznic Chciałem zrobić coś tego typu
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wystająca-zabudowa-stelaża-podtynkowego.jpg
Wyświetleń:	8
Rozmiar:	33,3 KB
ID:	449858
    Wszystkie opinie mile widziane

  6. #6
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Tak, wiszące miski ustępowe sprawdzają się w małych pomieszczeniach ułatwiają utrzymanie czystości w ich okolicy. Stelaże pozwalające na ich montaż zajmują jednak przestrzeń i wymagają obudowy. Przy instalacji warto sprawdzić, czy istnieje możliwość wkucia stelaża w ścianę, to pozwoliłoby zaoszczędzić miejsce.

  7. #7

    Domyślnie

    Stelaże mają różną grubość... najmniejszą ma geberit slim, 8cm.
    Jestem kobietą...Wodą, ogniem, burzą, perłą na dnie
    Wolna jak rzeka
    Nigdy, nigdy, nigdy nie poddam się!....''

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony