dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie domek szkieletowy 35 drewno bez certyfikatu

    witam czy potrzebny jest certyfikat na drewno do budowy domku, dodam ze na domy wymagajace zezwolenia wymagaja drewna certfikowanego min C 24czyli najnizsz klasa dopuszczona do konstrukcji z drewna 90% drewna jest bez certyfikatu .
    czega nie da sie zamaskować ,nalezy eksponowac

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    an-bud

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    kuj.pom.
    Posty
    5.734

    Domyślnie

    można znaleźć czasem ciekawe wiadomości.... osobiście do budowy mojego domku użyję ponad 100 letniego drewna z odzysku może też z tego powodu
    https://www.youtube.com/watch?v=hjW4gGwEdeE i koszt zbliżony do ceny drewna opałowego, materiał już mam
    an-bud ...... Przyznaję że Polska mi zbrzydła za dużo święconej wody za mało zwykłego mydła (Tadeusz Boy Żeleński)
    Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.(Stanisław Lem)

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał ersste Zobacz post
    witam czy potrzebny jest certyfikat na drewno do budowy domku, dodam ze na domy wymagajace zezwolenia wymagaja drewna certfikowanego min C 24czyli najnizsz klasa dopuszczona do konstrukcji z drewna 90% drewna jest bez certyfikatu .
    Pytasz czy stwierdzasz? Domy jednorodzinne budowane na zgłoszenie wymagają projektu, a projektant wie co i jak. Budynki inne, nie wymagające projektu, można budować jak się chce. Prokurator sprawdzi budowę jak ktoś w wyniku katastrofy budowlanej spędzi w szpitalu >=30 dni, lub zejdzie z tego padołu łez.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony