dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogush Zobacz post
    Ja sie zastanawiam co w sytuacjach w których nie da się grzać (nie mam gazu) grzeje PC , jak braknie prądu nie mam czym grzać (oprócz kominka).
    Jak każą mi zamurować kominek to czym będę w awaryjnych sytuacjach grzać ?
    Nie mówię już takich zdarzeniach jak zdarzenie Carringtona z 1859r (czy nawet drobny przedsmak jak ten z 1989 w Kanadzie)
    Dopłaty do transformacji energetycznej to miliardy złotych. Fv, pompy ciepła i wiatraki nie mają szans bez dopłat. Więc się do tych miliardów tulą, łaszą się do ociemniałych polityków od których dopłaty sa zależne. Do tego PAS zwietrzył swój biznes...To juz nie jest grupa społeczników walcząca wyłącznie o czyste powietrze. Kasa robi z ludźmi co chce.... Kominki dawały radę i będą dawać bez dopłat, ale to było lobbystom za mało. Lobbyści tak zwanych OZE poszli "o jeden most za daleko" i postanowili wyłączyć konkurenta, żeby się jeszcze więcej nachapać. To się nie może udać...Wystarczy popatrzyć na nowe WT.

  2. #22
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    W Londynie kominki na drewno i węgiel sa zabronione od czasu Wielkiego Smogu.

    Wolno tylko gazowe i elektryczne
    Koleżanka się myli....Nie ma zakazu kominków na drewno w Londynie.

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Wojtek_796

    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    2.354

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Dopłaty do transformacji energetycznej to miliardy złotych. Fv, pompy ciepła i wiatraki nie mają szans bez dopłat. Więc się do tych miliardów tulą, łaszą się do ociemniałych polityków od których dopłaty sa zależne. Do tego PAS zwietrzył swój biznes...To juz nie jest grupa społeczników walcząca wyłącznie o czyste powietrze. Kasa robi z ludźmi co chce.... Kominki dawały radę i będą dawać bez dopłat, ale to było lobbystom za mało. Lobbyści tak zwanych OZE poszli "o jeden most za daleko" i postanowili wyłączyć konkurenta, żeby się jeszcze więcej nachapać. To się nie może udać...Wystarczy popatrzyć na nowe WT.
    Cześć,
    Piotr, mógłbyś wyjaśnić te skróty?
    Bo na wsi długo siedzę i nie wiem.
    OZE, to akurat podejrzewam, że wiem, ale reszta?

  4. #24

    Domyślnie

    FV - fotowoltaika
    PAS - Polski Alarm Smogowy
    OZE - odnawialne źrodła energii
    WT - warunki techniczne (jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie)

  5. #25
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar RobertJG
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-566
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Do tego PAS zwietrzył swój biznes....
    Czy możesz rozwinąć to zdanie ?
    Jaki interes ?
    Od ponad 20 lat pracuję u producentów materiałów budowlanych (okna, papy, systemy kominowe, technika zamocowań, chemia techniczna i budowlana). Nowoczesne rozwiązania w budownictwie to moje hobby.

  6. #26
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Drugi d7d ????

  7. #27
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Kominki Piotr Batura
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łaziska 29 k. Wągrowca
    Kod pocztowy
    62-100
    Posty
    10.398
    Kominki i piece kominkowe z których ciepło nie ucieka kominem. Prowadzimy Szkołę Kominkową Instalacje piecokominków dobrej jakości na terenie całego kraju www.kominki-batura.pl Lokalizacja: POLSKA, Tel. 502 607 546

    Domyślnie

    Cytat Napisał RobertJG Zobacz post
    Czy możesz rozwinąć to zdanie ?
    Jaki interes ?
    Dotacje na działalność z kasy społecznej np

  8. #28
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Drugi d7d ????
    Jeden i ten sam

  9. #29
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar RobertJG
    Zarejestrowany
    Jan 2019
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-566
    Posty
    224

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kominki Piotr Batura Zobacz post
    Dotacje na działalność z kasy społecznej np
    A co to jest "kasa społeczna" ?
    Jakieś konkrety poproszę.
    Od ponad 20 lat pracuję u producentów materiałów budowlanych (okna, papy, systemy kominowe, technika zamocowań, chemia techniczna i budowlana). Nowoczesne rozwiązania w budownictwie to moje hobby.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony