dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marecki1212

    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Skąd
    Busko-Zdrój
    Kod pocztowy
    28-100
    Posty
    6

    Domyślnie Sprzęt AGD do kuchni.

    Witam.Noszę sie z zamiarem remontu kuchni a tym samym z wymianą sprzętu.Potrzebuję porady dotyczącej kupna zmywarki pod zabudowę,mikrofali pod zabudowę,płyty gazowej oraz piekarnika pod zabudowę.Mam zmywarkę bosch 45 a zmieniam na 60.Zmywarka 12 lat bez zastrzeżeń.Co możecie polecić?

  2. #2

    Domyślnie

    Powiem Ci co wybrałem i jestem zadowolony, a co bym zmienił:
    - zmywarka Bosch za ok. 3 k.- super wybór
    - płyta gazowa Miele d dużym palnikiem na WOK po środku- super wybór, jednak u mnie w mieście jest inny gaz niż w całej Polsce, mianowicie GZ-41.5 i musiałem pokombinować z wymianą dysz, bo nie ma oryginalnego zestawu u Miele
    - piekarnik mam Samsung Dual Cook za ok. 3k. Jednak teraz zmieniłbym na parowy. Obecnie najlepsze na świecie z tych nie profesjonalnych robi Gorenje i ten bym Tobie doradził.
    Mikrofali nie używam

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał donvitobandito Zobacz post
    Powiem Ci co wybrałem i jestem zadowolony, a co bym zmienił:
    - zmywarka Bosch za ok. 3 k.- super wybór
    - płyta gazowa Miele d dużym palnikiem na WOK po środku- super wybór, jednak u mnie w mieście jest inny gaz niż w całej Polsce, mianowicie GZ-41.5 i musiałem pokombinować z wymianą dysz, bo nie ma oryginalnego zestawu u Miele
    - piekarnik mam Samsung Dual Cook za ok. 3k. Jednak teraz zmieniłbym na parowy. Obecnie najlepsze na świecie z tych nie profesjonalnych robi Gorenje i ten bym Tobie doradził.
    Mikrofali nie używam
    Podaj lepiej modele, a nie chwalisz się cena. Wg Ciebie cena jest wyznacznikiem wyboru?

    Ja preferuję produkty albo polskich firm (o ile takie sa), albo zagranicznych, ale wyprodukowanych na terenie kraju.
    Na pewno nie sprowadzane z Chin.

  4. #4

    Domyślnie

    Przez pół roku użytkuje:
    piekarnik:
    Amica ED47638BA+ X-Type OpenUP
    na początku trochę żałowałem że nie wziąłem z normalną funkcją pary, ale w sumie jeszcze ani razu nie potrzebowałem tego. Na tą chwile jestem zadowolony, nie mam zastrzeżeń, a bardzo często z niego korzystamy.

    zmywarka:
    Amica DIM638ACNBTLRKD
    żadnych jak dotąd zastrzeżeń, bardzo pojemna, dobrze domywa. Obsługa intuicyjna.

    Oba sprzęty mogę polecić (zaznaczam, że jestem ich użytkownikiem przez ponad 6 mies.)

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony