dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pompa De-Dietrich GSHP

    Cześć, czy ktoś ma doświadczenie z pompą De-Dietrich GSHP? Jakość, funkcjonalność, niezawodność?
    Kolektor gruntowy.

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem na tą pompę bardzo ciekawą ofertę cenową. Niestety, ale instalator zawiódł po całości. I pompa odpadła, ale poczytałem o niej trochę.
    Wydaje się, że to dobry produkt, sprawdzonej marki. Tu na forum "orędownikiem" marki jest kolega 1950

    Zasobnik (przy all in one) emaliowany, ale z anodą tytanową ładowany warstwowo (pewnie jak przy kotłach na gaz) powinien dać radę.

    Jak znajdziesz dobry i sprawdzony serwis, przy dobrej cenie, można się pokusić.

    pzdr
    185 m2 grzane + 32 m2 garaż (jedna pętla), silikat 24 cm. + 20 cm. szarego styro (działówki silikat), 30 cm. styro (U=0,11) w skosach poddasza, 20 cm. styro 0,036 w podłodze (10 cm. wylewki na dole, 8 cm. na poddaszu), 15 cm. na ścianie fund., strop monolityczny, pełne deskowanie (na nieużytkowym poddaszu piana PUR), DZ spiralne 4x200 m. w żółtym piasku (tymi "rencami"), PC by Wihajster HCT 9,4 kW z chłodzeniem pasywnym, zasobnik 300 l (3,4 m2 wężownicy).

  3. #3

    Domyślnie

    Cena jest korzystna - dość korzystna. Mówi się, że został wyprodukowany dla De-Dietrich przez SOFATH.

    Poza tym mam rekomendacje dla marek IVT, NIBE, Regulus, Vaillant, DAIKIN ... ale są one dużo droższe.

  4. #4

    Domyślnie

    Jak wyżej ktoś napisał - dobry serwis to podstawa. U mnie w mieście akurat jest taki i z ich usług korzystam. Ale sama marka jest świetna, więc jeżeli ma Ci kto to zainstalować to bierz. DD to sprawdzona marka i jej ufam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony