dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Domyślnie

Cytat Napisał mtdeusz Zobacz post
    Przecież gówno jest ekologiczne i można je wylewać wszędzie patrz warszawa
    Taaaak? A co wylewasz jeszcze do szamba? Woda z proszkiem po praniu, tłuszcze, oleje, detergenty i wiele jeszcze chemikaliów stosowanych w domowym gospodarstwie.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mtdeusz

Domyślnie

Olej jadalny jest biodegradowalny jakich chemikaliów???
    Jakoś dziwnym trafem wszystko rośnie jak szalone jak dostanie szamba.
    Ostatnio edytowane przez mtdeusz ; 22-10-2020 o 09:59
    Przecież ci "ekolodzy" nie działają kierowani ideą ochrony środowiska. Oni działają za konkretne pieniądze. Każde protestacyjne wejście na drzewo ma konkretną cenę. Za protesty w sprawie Czajki nie zapłacono to i na ten temat milczą. Gdy dziennikarze wypytują to odpowiadają "na okrągło". Za darmo przecież nie będą "bronić" środowiska naturalnego.

Domyślnie

I jeszcze nie mów że szambem podlewasz ogródek a potem jesz te warzywa co na szambie rosną jak szalone.

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mtdeusz

Domyślnie

Ja mam przydomową oczyszczalnie więc nie muszę podlewać ale inni podlewają, ściernisko, łąkę, las
    Przecież ci "ekolodzy" nie działają kierowani ideą ochrony środowiska. Oni działają za konkretne pieniądze. Każde protestacyjne wejście na drzewo ma konkretną cenę. Za protesty w sprawie Czajki nie zapłacono to i na ten temat milczą. Gdy dziennikarze wypytują to odpowiadają "na okrągło". Za darmo przecież nie będą "bronić" środowiska naturalnego.

Domyślnie

Wiesz o tym że ścieki pochodzące z szamba powinny trafić do oczyszczalni ścieków to tak oficjalnie oczywiście, ale wiem że takie rzeczy sie robi o jakich piszesz.
    Z drugiej strony ciekawe jak długo tak będą sobie szambo wylewać na pola bo już od kilku lat niektóre gminy (u mnie tak jest) wprowadzają monitoring w postaci okazywania się rachunkiem czy fakturą za wywóz szamba przez uprawnione firmy.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia