dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie problem ze smrodem po drewnochronie

    Dzień dobry,
    Mam pewien problem z charakterystycznym zapachem (nieprzyjemnym) po malowaniu elementów pergoli Drewnochronem (Impregnat Grunt R) w pokoju. Malowałem elementy pergoli dwukrotnie w lipcu 2019 r. i do tej pory mam problem z zapachem. Nie pomogło kilkukrotne ozonowanie pomieszczenia. Po ozonowaniu ten smród dużo gorszy, jakby "wyszedł" ze ścian. Pokój ma 12m2 i podczas malowania drewnochronem oraz na czas schnięcia okno było otwarte na oścież.
    Zapach jest dużo bardziej odczuwalny i denerwujący przy zamkniętych drzwiach do pokoju - nie jest aż tak denerwujący przy otwartych drzwiach i otwartym nawiewniku.
    Proszę o radę czy to tynk gipsowy wchłonął smród czy może panele? Czy wiedzą Państwo co może pomóc aby pozbyć się tego zapachu?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał hugoboss2202 Zobacz post
    Czy wiedzą Państwo co może pomóc aby pozbyć się tego zapachu?
    A czytałeś specyfikację techniczną czy ten grunt można stosować w pomieszczeniach przeznaczonych na pobyt stały ludzi? Z tego co wiem to ten preparat się nie nadaje. Więc masz odpowiedź dlaczego śmierdzi.

  3. #3

    Domyślnie

    A to ciekawe - bo pierwszy raz spotykam się z pergolą w pokoju.Pokaż zdjęcie jak to wygląda.

  4. #4

    Domyślnie

    Nie doprecyzowałem.
    Elementy pergoli malowałem drewnochronem przy otwartym na oścież oknie. Cała operacja wraz ze schnięciem trwała 2, maks. 3 dni. Pergola obecnie znajduje się na balkonie. Ten charakterystyczny zapach jest nadal wyczuwalny w pokoju.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony