dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Vitotrol 300-E wersja 2021

  1. #1

    Question Vitotrol 300-E wersja 2021

    Witam,

    Jak zwykle mam pytanie do Pana konsultanta Viessmann.

    Słyszałem od firmy instalatorskiej, że Viessmann wgrywa nowe programowanie do Vitotrol'a 300-E, który ma być dostępny w kwietniu 2021.
    Czy może Pan coś więcej powiedzieć w tym temacie... chodzi mi konkretnie o kilka spraw:
    1. Czy to będzie urządzenie w innej wersji sprzętowej czy tylko będzie miało inne oprogramowanie?
    2. Jeżeli będzie miało tylko wgrane nowe oprogramowanie, czy będzie możliwy upgrade obecnego Vitotrol'a 300-E?
    3. Czy będzie działało w trybie RF?
    4. Czy będzie można podpiąć więcej niż jedno takie urządzenie do pieca? (w tej chwili Vitotrol 300-E można podpiąć do pieca tylko jedną sztukę).
    5. Jakie funkcje Home Automation będzie miało to urządzenie.

    I generalnie proszę o jakiekolwiek dostępne informacje w tym temacie.

    Dziękuję i pozdrawiam

  2. #2
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Sterowniki Vitotrol 300E są automatycznie akutalizowane jeśli tylko są podłączone do kotła który ma stały dostęp do internetu. Nie mam informacji by były prowadzone prace nad możliością podłączania więcej niź jednego sterownika. Do sterowania większą liczbą pomieszczeń (niezależnych od siebie) przeznaczamy system Single Room Control. Aktualnie sterownika Vitotrol 300E nie ma w ofercie na rynku polskim.
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    Jest dostepny w Polsce.
    NIe nie będzie współpracował z Vitodensem 100 czy 050.
    Vitotrol 300 pracuje z kotłami serii 200 B2xF oraz z pompami ciepła Vitocal 15x/25x-A
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

  4. #4

    Domyślnie

    Witam. Posiadam kocioł Vitodens 200 B2HF, co zrobić by kocioł współpracował ze sterownikiem Vitotrol 300? Kupiłem sterownik b w broszurach Viessmann była informacja że współpracuje z tymi kotłami. Po problemach z podłączeniem sterownika miałem informację, że Viessmann pracuje nad aktualizacją oprogramowania kotłów by pracowały z tym sterownikiem. Od ponad roku nie potrafię sobie z tym problemem poradzi. Proszę o pomoc.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Konsultant Viessmann
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    53-015
    Posty
    4.025
    Kompletna oferta systemów grzewczych i chłodniczych Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań: Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza www.viessmann.pl

    Domyślnie

    prosze o kontak z serwisem pod nr 0 801 0 801 24
    Twój dostawca systemów grzewczych dla wszystkich obszarów zastosowań:
    Pompy ciepła | Kotły kondensacyjne | Systemy solarne | Fotowoltaika | Kogeneracja | Rekuperacja | Technika chłodnicza

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony