dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+

Zobacz wyniki ankiety: Która firma ?

Głosujących
0. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Firma 1

    0 0%
  • Firma 2

    0 0%
  • Firma 3

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    mates27

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Brodnica
    Kod pocztowy
    87-300
    Posty
    1

    Domyślnie 3 oferty okien, którą wybrać ?

    Witam,
    zamierzam wymienić okna w mieszkaniu znajdujących się w bloku na starej płycie na 3 piętrze. Dodam, że owe mieszkanie będzie na sprzedaż i nie jest robione typowo "pod siebie", lecz zależy mi na tym, aby okna dobrze się sprawowały i nie kosztowały fortunę, a przyszły właściciel był zadowolony i nie narzekał.
    Zgłosiłem się do kilku firm o wycenę i odezwała się większość, a ja wybrałem 3 z nich różniące się delikatnie ceną i producentem. Proszę o pomoc, gdyż okna to nie jest moja mocna strona. Poniżej dołączam załączniki do ofert.

    1) Firma 1
    https://imgur.com/a/xpYqbxX
    - opis:
    Witam, przedstawiona oferta dotyczy okien firmy Drutex. Mamy tu profil 3-szybowy Iglo5Classic. Jeśli chodzi o współczynnik przenikania ciepła to jest on wyszczególniony pod każdą pozycją jako "Uw". Koszty obejmują ceny okien oraz pod spodem cenę usługi. Na początku przyjeżdżamy na pomiar, następnie jest wycena na podstawie naszych danych. Kolejny krok to podpisanie umowy i wpłata 50 % zaliczki, reszta po wykonaniu usługi. Czas realizacji to około 7 tygodni. Parapety nie są uwzględnione w tej ofercie.

    2) Firma 2
    https://imgur.com/a/YabWI3R
    - opis:
    Producent okien Brodplast. Pracujemy na profilach Brugmann .Producent szyb Glassprodukt,okucia Sigenia.Oferta dotyczyła profil Brugman AD 73 mm ,Szyba 4TL-16-4FL-16-4TF o współczynniku UG 0,6.Jeśli chodzi o wentylację to okno posiada okucie uchylno -rozwierne .Można założyć wentylację oddatkową , czyli nawiewnik manualny lub higrosterowany.Ewentualnie by zmniejszyć współczynnik dla całego okna można zastosować ciepłą ramkę , czyli tworzywową w szybie.pozdrawiam

    3) Firma 3
    https://imgur.com/a/QLkBs9q
    - opis : w linku na zdjęciu
    Ostatnio edytowane przez mates27 ; 23-10-2020 o 11:34

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.070

    Domyślnie

    Napisałem całkiem dużo, ale chyba było zbyt złośliwie, bo zgasło światło i przepadło.

    Tak niskich cen dawno nie widziałem. Dwie marki na D - znane. Mające wielu wrogów, słynące właśnie z najniższych cen.
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony