dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Wyrównanie posadzki w kuchni w starym mieszkaniu

    Witam,
    przeprowadzam generalny remont mieszkania w bloku z wielkiej płyty. Zastanawiam się nad wyrównaniem podłogi w kuchni. Różnica poziomu między przeciwnymi rogami kuchni wynosi 3cm, a na samym środku kuchni jest spad/wgłębienie 4cm. Nie chce równać podłogi do poziomu tylko załatać tę dziurę i trochę zniwelować spad. Nie chcę używać do tego wylewki samopoziomującej, ponieważ posadzka w całym mieszkaniu jest zrobiona ze spadem ( różnica od najwyższego punktu , który jest w kuchni do najniższego po przeciwnej stronie mieszkania wynosi nieco ponad 5 cm) i taka wylewka nie do końca spełniła by swoją rolę. Robiąc wylewkę betonową musiałbym liczyć się z kilku centymetrowym progiem między pomieszczeniami, a tego wolałbym uniknąć.
    Czy dobrym pomysłem jest użycie do załatania tej nierówności kleju np. Zaprawa klejowa TOP 100 25 KG KREISEL, Zaprawa klejowa GIPSOWA 20 kg BASIC FX lub Zaprawa klejąca do styropianu 25 kg BASIC FX?
    W pomieszczeniu będą panele laminowane 12mm + podkład XPS 4 lub 6mm.
    Zależy mi na niskim koszcie materiałów oraz w miarę szybkim wykonywaniu dalszych prac tj. układanie paneli.
    Ostatnio edytowane przez michal321 ; 25-10-2020 o 16:06

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Zaprawa klejowa TOP 100 25 KG KREISEL powinna być ok.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony