dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Piła ukośnica do 1 tyś. Jaka?

    Tak jak w temacie, jaką polecacie, najbardziej zależy mi na tym aby tą piłą ciąć listwy przypodłogowe mdf pod kątem 45 stopni, no i nie tylko, tez żeby miała zastosowanie do innych stolarskich cięć.

  2. #2

    Domyślnie

    Mam Metabo KGS 254 i nie narzekam. Koniecznie chciałem abym mógł na raz przeciąć 90mm. Z wad, to laser nie pokrywa się idealnie z tarczą.

  3. #3

    Domyślnie

    Mam graphita z posuwem. Tez zakupilem z mysla o listwach i tarasie. Jednak moi fachowcy od lazienki (naprawde fachowcy) zrazili mnie, twierdzac ze marketowki (jak moj graphit) nie trzymaja dobrze katow. A do listew musi byc igla bo inaczej wyjdzie gorzej niz plastik. Podpowiedzili zeby na te robote wypozyczyc festoola, ale i tak sprobuje ma swoim graphite. Jak bedzie lipa wtedy wypozycze.

  4. #4
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Ze swojej strony mogę polecić ukośnicę firmy Tresnar. Zakupiłem za radą znajomego który pracuje u nich w serwisie i na prawdę jestem zadowolony. Oczywiście nie jest idealna, laser często się przegrzewa i wyłącza, ale poza tym spełnia swoją funkcję bardzo dobrze.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony