dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie Dziwny nalot na ścianach

    Panie i Panowie mam od kilku miesięcy problem polegający na tym, że w jednym z pokoi na powierzchni ściany-farby pojawił sie dziwny kurz, nalot nie wiem do końca co to jest. Nie wygląda jak grzyb bądź pleśń choć w sezonie jesienno zimowym zdarza się że wyskakuje mi w narożnikach grzyb, wentylacja w mieszkaniu to raczej fikcja, regularnie je wietrze, jest dobrze ogrzewane. Używam również elektrycznego pochłaniacza wilgoci. Ściany pomalowane farbą lateksową Beckers kolor Olivin Green. Mieszkanie ma kilka lat, nowe budownictwo ściany były przed malowaniem wyczyszczone i zagruntowane. Dodam, że to badziewie wyszło po około 2 latach od malowania po przetarciu tego paskudztwa wilgotną gąbką schodziło na jakiś czas zazwyczaj dzień, dwa i pojawiało się ponownie. Ostatnio przetarłem domestosem rozcieńczonym z wodą i na jakiś miesiąc problem zniknął. Czy to jest grzyb, pleśń? Jak sobie z tym poradzić czy ktoś znalazł rozwiązanie bo z postów znalezionych na forum nic nie wynika. Zastanawiam się nad pomalowaniem ściany farbą ceramiczna magnata.

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Saskian
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Skąd
    Starogard Gdański
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    542

    Domyślnie

    Kiedyś miałem w jednej pracy podobną sytuację i po zdarciu farby i przemalowaniu inną problem przestał występować.
    Tego nie pomalujesz (:

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony