Witam.
Proszę o poradę , czy są jakieś niedrogie sterowniki które można użyć do sterowania lub jeśli nie ma takiej możliwości to jako funkcja informacyjna .
1. termik na kocioł 15metrów od sterownika + dodatkowa funkcja sterowanie pompką c.o. (dzisiaj jest to jedna pompka, ale nie wiem, czy da radę, więc być może będą potrzebne dwie, z tym że na jednym sterowaniu to wystarczy tylko rozgałęźnik.
2. termik na bojler 15 metrów (informacyjnie lub do załączania grzałki gdy kocioł jest wygaszony i/lub załączania pompki cyrkulacyjnej cwu oczywiście zadane na 1 minutę co 10 minut w godzinach dziennych)
3. jakieś 2-3-4 termiki dodatkowe wskazujące po prostu temperaturę w różnych pomieszczeniach i na zewnątrz. czysto informacyjnie (o różnych długościach lub z możliwością przedłużenia, bo słyszałem, że przy przedłużaniu bywają błędy o 10, nawet 30 stopni na sterownikach, czy są jakieś czujki które można swobodnie przedłużać? ja totalnie się na tym nie znam, ale jak dostanę wskazówki to... jak to się mówi, zrobię to sam ) (mam dość termometrów diamond przylgowych, różnych termometrów ze wskazówką, które gdy stawiasz 5 sztuk obok siebie, to każdy pokazuje inną temperaturę liczę na to że elektroniczne pokazują właściwą czy się mylę i też są takie błędy? )

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie porady