dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Raiz3n

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Półwysep
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    17

    Domyślnie Płyty K/G w łazience

    Cześć wszystkim, muszę zrobić u siebie łazienkę. Jedna ściana łazienki jest dzielona z sąsiednim mieszkaniem, wcześniej były w tym miejscu pomieszczenia gospodarcze i w związku z tym ściana jest bardzo cienka (szerokość cegły). Instalacje musiałem puścić natynkowo i schować ją w stelażu. Wyczytałem że muszę zastosować podwójną płytę kartonowo gipsową ponieważ będę kładł na niej kafle. Wiem że do łazienki daje się zielone płyty ale zostało mi jeszcze kilka szarych, czy mogę je użyć jako pierwszą warstwę? Czy koniecznie musza być zielone? Jeszcze jedno, czy pomiędzy ścianę a karton gipsy mogę ułożyć wełnę mineralną?

  2. #2

    Domyślnie

    Może jakby na to zabezpieczenie w postaci hydroizolacji położyć to zdało test ale nie mogę się tutaj niestety z pozycji fachowca wypowiedzieć.

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    cieszko

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Cieszyn
    Posty
    160

    Domyślnie

    Grunt,folia w płynie,taśmy w narożniki i wszystko można,tylko przyłożyć się do zabezpieczenia płyt przed wilgocią.Wełnę daj,tylko nie zapomnij o foli na stelaż.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Raiz3n

    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Skąd
    Półwysep
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    17

    Domyślnie

    No dobra ale ta folia w płynie to też na te szare płyty przy 1 warstwie? Jak tak to sie chyba niezbyt opłaca, jest dosyć droga, taniej wyjdzie zielone kupić. Jeśli folia ma iść tylko na zewnętrzną warstwe to spoko, i tak miałem to zrobić..

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony