dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 101 do 115 z 115
  1. #101
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Kryzys przerób go na Wery (wiesz , że się pali 10x lepiej niż na przeciwprądowym spalaniu z powietrzem z pod ruszt bo testowałeś to w swoim Defro) albo HG i problem z łempełemem masz z głowy.

  2. #102
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.268

    Domyślnie

    jak byś czegoś takiego nie zobaczył na zdjęciach i filmach które w postach wkleiłem, to byś nigdy wiary w coś takiego nie dał, iż coś takiego możliwym jest
    Nie rozśmieszaj mnie. W czasie gdy ja zacząłem przygodę z kotłami ty bawiłeś się jeszcze lalkami.
    jeśli już to tylko współczuć można tym których już nabiłeś w butelkę
    Nikogo nie nabiłem bo nie czerpię z tego żadnej korzyści. Traktuję to jako zainteresowanie bo lubię trudne tematy.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 17-12-2020 o 23:16

  3. #103
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Nie rozśmieszaj mnie. W czasie gdy ja zacząłem przygodę z kotłami ty bawiłeś się jeszcze lalkami.
    No i teraz widać tego efekty.

  4. #104
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Eee Kryzys.
    Jak tam twój czerwony kopciuch na szczelnie piecucha19 nie zapomnij jeszcze zastosować spawarki do kotła i najważniejsze sikania do kotła autorstwa piecucha 19

  5. #105
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Bana mi dali na dwa dni sam nie wiem za co podobno jakies przekleństwa hm jakoś nie przypominam sobie , jacyś delikatnisie tu na forum ,baby czy co ?? a niech im będzie lub mamy tu jakiegoś kabla raczej na pewno mamy tu kabla
    narazie poczeka sobie i po świętach coś pomodzę .

  6. #106
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    A czego się spodziewałeś.
    Robisz im antyreklamę mpma wpływy z reklam im spadną

  7. #107
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.268

    Domyślnie

    Robisz im antyreklamę
    MPM nie potrzebuje żadnej płatnej reklamy. Najlepszą reklamą dla niego są zadowoleni klienci którym się chce przygotowywać opał na zimę rok wcześniej. Antyreklamą dla niego są właściciele którym się wydawało że będą palić w nim byle jak i byle czym.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 21-12-2020 o 22:39

  8. #108
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie


  9. #109
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.268

    Domyślnie

    Tak jak myślałem - zatkało lub zwariował.

  10. #110
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Dobrze mówisz zatkało ,,palnik,, w mpmie

  11. #111

    Domyślnie

    Cytat Napisał DUNIA.MD Zobacz post
    Najlepszą reklamą dla niego są zadowoleni klienci którym się chce przygotowywać opał na zimę rok wcześniej. Antyreklamą dla niego są właściciele którym się wydawało że będą palić w nim byle jak i byle czym.
    Niby osobno a jednak zaś razem – osiołku matołku – ile razy jeszcze do DTR-ki mpm-a mam cię odsyłać – co.
    Z jakiej racji to ja mam twoje kłamstwa dementować – co.
    Od kiedy mpm jest do spalania drewna – co.
    Nawet ten który ma certyfikat na spalanie węgla i drewna liściastego tylko i wyłącznie, to ten certyfikat jest ważny tylko przez ok. 3-y miesiące, bo tyle mniej więcej w nim wytrzymuje blacha zmniejszająca wejście do palnika a później co – no wiadomo, bo kto by sobie tym głowę zawracał.

    No chyba, że nie wiadomo dlaczego i z jakiej racji napisałeś, że rok wcześniej trzeba węgiel kupić by go sezonować a tak przy okazji tego, jeśli o sezonowanie drewna chodzi, to czytałem wypowiedź jednego, że po dwóch latach sezonowania drewno osiągnęło wilgotność 25% dopiero - co przez miernik zostało stwierdzone.
    Z tym paleniem byle czym, to też wyjechałeś – węgiel w obrocie ma świadectwo jakości – tak ten od sowietów jak i ten z Kolumbii nie włączając z tego innych – program czyste powietrze to gwarantuje a nadto masz o tym tu jeszcze : https://forum.muratordom.pl/showthre...=1#post8004536
    § 4. Zakazuje się stosowania w instalacjach, o których mowa w § 2, następujących paliw:
    1) mułów i flotokoncentratów węglowych oraz mieszanek produkowanych z ich wykorzystaniem;
    2) węgla brunatnego oraz paliw stałych produkowanych z wykorzystaniem tego węgla;
    3) węgla kamiennego w postaci sypkiej o uziarnieniu 0-3 mm;
    4) paliw zawierających biomasę o wilgotności w stanie roboczym powyżej 20%.

    Kiedy zaczniesz pisać konkretnie i przestaniesz w końcu pitolić oraz farmazonić.

    Pozdrawiam serdecznie i wszystkiego najlepszego na Święta oraz w Nowym Roku życzę.

  12. #112
    ELITA FORUM (min. 1000)
    DUNIA.MD

    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Skąd
    Radom
    Kod pocztowy
    26-600
    Posty
    1.268

    Domyślnie

    osiołku matołku
    Podniecają cię takie teksty.
    że rok wcześniej trzeba węgiel kupić by go sezonować
    ?
    że po dwóch latach sezonowania drewno osiągnęło wilgotność 25% dopiero - co przez miernik zostało stwierdzone.
    Wszystko zależy od gatunku, przechowywania oraz czasu wycinki. Twardsze gatunku potrzebują nawet 4 lata by nadawały się do palenia.
    Z tym paleniem byle czym, to też wyjechałeś
    Byle czym znaczy się najsłabszym i "najgorszym".
    Kiedy zaczniesz pisać konkretnie i przestaniesz w końcu pitolić oraz farmazonić.
    Z tego co widzę wyrocznią na tym Forum jest niejaki @samsung.
    Ostatnio edytowane przez DUNIA.MD ; 24-12-2020 o 10:55

  13. #113
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Kryzys jak tam przepał w twoim super Eco ultimate power giga mega kopciuchu 5 klasy Ecodesing mpm szamotowy?

  14. #114
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Nie ma czasu narazie , auto żona rozbiła a to to a to tamto i kocioł czekać musi niestety .

  15. #115
    mtdeusz
    Guest
    mtdeusz

    Domyślnie

    Szybciej wywalisz tego czerwonego złoma niż się za niego weźmiesz , jak już sam zauważyłeś przepał to on ma zajebisty .
    Wstaw tam podajnikowca.

Strona 6 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony