dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Ocieplenie poddasza od środka płytami PIR

    Witam,

    Chciałbym ocieplić poddasze użytkowe od środka płytami PIR, czy np jak położę pomiędzy krokwie 10cm płyty i pod krokwie kolejne 10cm to będzie ok ? Na krokwiach jest membrana, w domu będzie rekuperacja, krokwie mają po 20cm grubości. Na początku chciałem normalnie wełną ale jak zobaczyłem co potrafi kuna na własne oczy to już nie chcę, tym bardziej że już jedna była i u mnie.

  2. #2
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    Jak miała by ta kuna tam wejść ? chcesz jej zostawić jakieś okienko czy co ? dobrze zrobiony dach nie pozwoli żadnej gadzinie podłej tam wejść .

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    Jak miała by ta kuna tam wejść ? chcesz jej zostawić jakieś okienko czy co ? dobrze zrobiony dach nie pozwoli żadnej gadzinie podłej tam wejść .
    Dobrze powiedziane "dobrze zrobiony" ale nie u mnie, dach z dachówki i kuna wchodzi pod membranę

  4. #4
    Banned
    kryzys

    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Skąd
    K-K
    Kod pocztowy
    47-253
    Dzielnica
    Wieś
    Posty
    1.757

    Domyślnie

    To poszukaj gdzie te miejsca i zabij kunę a potem podbitkę przybij czy coś i tyle .

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał kryzys Zobacz post
    To poszukaj gdzie te miejsca i zabij kunę a potem podbitkę przybij czy coś i tyle .
    to musiał bym chyba pół dachy poprawiać, narazie trwa walka z wykonawcą który spartolił i nie mogę nic zrobić dopóki sprawa się nie wyjaśni a widać już że to zajmie sporo czasu i nie mogę zrobić podbitki, a prawdopodobnie dach będzie zdemontowany, ale kiedy ? tego nikt nie wie a chciałbym coś robić na tej budowie dalej dlatego pytam o pir

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony