dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Pergola pod winorośl

    Szukam pergoli , trejażu (chyba tak to się nazywa?) pod winorośl. Mam winorośl posadzoną wzdłuż płotu na długości ok. 7m. Szukam czegoś, co składałoby się z elementów i można było łączyć, bo chyba tak długich pergol się nie robi? Szukam pergoli metalowej, bo nie wiem , jak można malować pergolę , jak zarośnie winoroślą. Czy znacie coś takiego?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    tylko na zamówienie

  3. #3

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź. Łatwo znaleźć wykonawcę drewnianej pergoli. Nie mogę natomiast znaleźć wykonawcy metalowej pergoli. Czy znacie firmę lub kogoś , kto może wykonać metolową pergolę?
    Dom parterowy, powierzchnia ogrzewana 140m2, garaż (nieogrzewany) 40m2; ytong + 15cm styropainu, strop monolityczny + 20cm wełny; w całym domu podłogówka, wentylacja grawitacyjna, pompa ciepła + odwierty.

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    możesz popytać u wykonawców pergoli aluminiowych czy nie zrobiliby na podstawie indywidualnego projektu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony