dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Ciągle cieknący korpus baterii

    Mam problem z korpusem baterii natynkowej Omnires Parma. Otóż pół roku po zamontowaniu bateria zaczęła przeciekać a w miejscu na płytkach gdzie woda ściekała utworzył się zielony ślad. Serwis przyjechał, wymienił pojechał. Sytuacja identyczna po około pół roku, znowu przyjechał, wymienił. Teraz znowu po jakichś paru miesiącach. Już nie mam siły, do serwisu nie mogę się dodzwonić. Czy Omnires to taka chińszczyzna i czy ktokolwiek miał z nią kontakt? Najlepsze jest to że przeciek ciągle się powiększa, leje się już strumieniem i zawsze pojawiał się w tym samym miejscu. Czy jak wymienię prysznic na Grohe sytuacja nie będzie miała miejsca, czy to jest jakościowo lepszy produkt? Ewidentnie mosiądz w baterii nie daje rady i koroduje. Czyżby kiepskiej jakości w tym Omniresie stowowali?

  2. #2

    Domyślnie

    Mam i to faktycznie są kiepskie baterie. Drugi raz nie kupiłbym. Masz 5 lat gwarancji to walcz.

  3. #3

    Domyślnie

    Miałem taką g... baterię termostatyczną w umywalce, po 3 wymianie (3x pękał korpus w różnych miejscach) się poddałem i kupiłem zwykłą.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    MarcinMops

    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    64

    Domyślnie

    Omnires to chińszczyzna co do bateri to są tanie i ładne

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony