dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Lightbulb Zmiana aranżacji kuchni

    Chciałabym trochę zmienić projekt mieszkania przez wyburzenie jednej ściany w kuchni (ta ze zlewozmywakiem na rysunku). Spowoduje to otwarcie przestrzeni, ale również pomniejszenie kuchni i jej blatów roboczych.
    Z tego powodu postanowiłam (w miejsce stołu na rysunku) postawić wyspę na której będzie znajdowała się płyta indukcyjna. Wyspa miałaby ok. 220 cm.
    Teraz moje pytanie jest takie. Co zrobić z pionem który widać w kuchni? Ma wymiary ok 30x69 cm i z jednej strony mogę go zabudować. Czy pociągnąć szafki od lodówki do pionu, czy tam zrobić cargo, które będzie wystawało od boku.
    A piekarnik? Musi być zlokalizowany pod wyspą bo innego rozwiązania za bardzo nie widzę, chociaż marzy mi się taki zabudowany jak lodówka,a le po drugiej stronie.
    Na ścianie byłaby lodówka, kawałek blatu, zlewozmywak i dalej blat.
    Pomóżcie, w jaki sposób przeprojektować tą kuchnie żeby była funkcjonalna?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3B.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	19,7 KB
ID:	450173  

  2. #2

    Domyślnie

    Wstawiam przybliżenie rozkładu kuchni
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	3B.jpg
Wyświetleń:	21
Rozmiar:	9,8 KB
ID:	450175  

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie


  4. #4
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    A gdyby całą ścianę z pionem zabudować wysoko a wyspę przedłużyć blatem pod oknem? Układ urządzeń mógłby wtedy wyglądać tak jak na rysunku (w zabudowie lodówka, piekarnik na wysokości a pod nim zmywarka) Na pionie płytkie szafki na akcesoria kuchenne a w zabudowie pojemne cargo.
    Nad wyspą można (w zależności od stylu aranżacji) zaplanować minimalistyczny okap sufitowy lub ozdobne wieszaki. Przy takim rozplanowaniu przestrzeni grzejnik pod oknem trzeba zamienić na ogrzewanie podłogowe.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	38,8 KB
ID:	450986

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony